Me qera 1,500 € / ne muaj

Jepet me qera Astir ambjent 200 m nga welli .

Yzberisht, Tirane

  • 320 m2
  • 27/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera Astir ambjent 200 m nga welli .

Ambjent organizohet ne :

Ne katin 0
Siperfaqe 40m2
Ne rruge kryesore e pershtatshme per zyra dhe mundesi parkimi

Ne katin -1
Siperfaqe 250m2
Lidhet me katin siper me hapsire ashensori dhe dalje nga krahu tjeter parkimi me lartesi 260cm .

Komplet e restauruar e pershtatshme per magazina ,posta etj

Cmimi 1500 euro neto

Vendodhja Astir 200 m nga Well

Kontaktoni pronarin

office-address