Per shitje 0 €

Shitet apartament 1+1 ne Golem

Golem, Durres

  • 57 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 5 Shikime
  • 28/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Golem

Siperfaqe totale 56.92m2
Kati i 2

Organizohet ne ;
Dhome ndenje +Ambient gatimi
* 1Dhome gjumi
* Tualet
* Ballkon


- Ne faze ndertimi
- Cilesi e larte dhe standarte bashkohore e banimit, me hapsira clodhese dhe e pozicionuar prane rruges kryesore.

Mundesi pagese me keste.


Vendodhja; Tek Rezidenca EON ne Golem, prane nenkalimit.Cmimi.45.000 Euro

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address