Per shitje 76,320 €

SHITET APARTAMENT 1+1 , TEK MALI ROBIT Ofrohet mundesia e pageses me keste !

Mali i Robit, Durres

  • 48 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 01/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Disponon siperfaqe totale 47.6 m2 dhe verande 32 m2 ,ndodhet ne katin 0 te nje pallati ne ndertim, 5 katesh .
Ndertim i vitit 2024 , afati i perfundimit eshte 8 muaj . Ofrohet mundesia e pageses me keste .
Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni .

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address