Me qera 700 € / ne muaj

Ish- Ekspozita, apartament 2+1 me qira

ish-ekspozita, Tirane

  • 103 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • Kati 4
  • 06/06/2017
Shperndaj
Pershkrimi

Ish- Ekspozita, apartament 2+1 me qira

Apartamenti ka një sipërfaqe prej 104 m2

Organizohet në një ambient ndenjie, ambient gatimi të veçuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Apartamenti ndodhet në katin e katërt të pallatit.

Ka shumë dritë dhe është i orientuar nga jugu.

Ndodhet në një ndër zonat më të aksesueshme dhe të parapëlqyera mbrapa ish-ekspozitës me dalje të Rr. “Myslym Shyri”

I mobiluar me te gjitha orendite me shume shije.

Cmimi i qirase 700 euro /muaj.

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address