Per shitje 1,300,000 €

SHITEN SUPER VILA NE GREEN COAST RESIDENCE 2 ( PALASE )

PALASE, Vlore

  • 112 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 2 Shikime
  • 02/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

GREEN COAST

Projektuar për të pasur gjithçka që ju nevojitet për një jetesë komode, Green Coast vjen si një simbol domethënës i modernitetit, dinamizmit dhe relaksit.

Ne Green Coast, Palase; nje nga rezidencat me elitare ne Shqiperi dhe gjithe Mesdheun ofrojme disa vila per shitje me pamje 100% nga deti.
Green Coast – një resort i ri premium në Mesdhe – ndodhet në Palase, Shqipëri, një nga vendet më piktoreske të bregdetit të vendit; me një pamje mahnitëse të detit Jon dhe Qafes se Llogarase. Nje vendodhje perfekte me atraksione te mrekullueshme natyrore dhe historike për t'u vizituar në zonën e afërt. Të gjitha vilat kanë pamje nga deti dhe shumë vila ofrojnë një pamje shtesë mali. Ky projekt ka sjellë një standard të ri në turizmin shqiptar. Ai përmban një shëtitore buzë detit 1km me njësi te shumta shërbimi dhe argetimi, duke përfshirë bare dhe restorante në plazh, një supermarket dhe një qendër sportive që ofron paragliding, fluturime në të njëjtën kohë, sporte ujore, etj. Ndodhet vetem 52 km nga Aeroporti qe eshte planifikuar te ndertohet ne Vlore.
Vilat e Green Coast ofrojne nje cilesi shume te larte ndertimi sipas standarteve me te mira Evropiane dhe organizim te tille qe ofron privatesi per te gjithe banoret dhe sistem sigurie 24/7. Spikat per rruget e gjera te brendshme dhe rregullsine ndermjet parcelave, hapesirat private per parkim si dhe hapesira shtese parkimi. Gjithashtu Green Coast karakterizohet nga nje sistem unik hijezimi i quajtur Brise -Soleil, duke siguruar kursim te konsiderueshem te energjise. Per sa i perket stilit arkitektura e Green Coast Resort and Residences ofron pesazhe te nje stili minimalist mesdhetar. Projekti siguron funksionalitet, siperfaqe te permbajtura, ngjyra te zbehta me mbizoterimin e te bardhes, mobilim me linja te qarta, perdorim te materialeve te lehta dhe dekor modern.

Per me shume informacione na kontaktoni ne nr+355692033500.

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address