Per shitje 156,000 €

LIQENI THATE, SHESIM APARTAMENT 1+1 PRANE PARK LIFE RESIDENCE!

Liqeni Thate, Tirane

  • 78 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 2 Shikime
  • 26/06/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje residence prej 3 objektesh e sapo perfunduar ne zonen e Liqenit te Thate.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare.

Eshte i organizuar ne nje dhome ndenje te bollshme e cila ka te perfshire dhe ambientin e gatimit.

Ka gjithashtu dhe 1 dhome gjumi si dhe 1 tualet me ajrosje natyrale.

Gjithashtu eshte dhe mundesia e nje posti parkimi me cmim extra.

Apartamenti eshte ne proces hipotekimi.

Per me teper detaje na kontaktoni!

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address