Me qera 1,300 € / ne muaj

Jepet me qira Apartament 2+1+2 +Kuzhine , Bllok

RR.Pjeter Budi, Tirane

  • 127 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 8
  • 03/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qira Apartament 2+1+2 +Kuzhine , Bllok

Kati i 8 ( 2 Ashensor)
Siperfaqe : 127m2

Apartamenti esht totalisht i mobiluar

Organizohet ne :
Sallon ndenje
Kuzhine me vete
2 Tualete
2 Dhoma gjumi
Ballkon

Detaje extra :
Oxhak Funksional
Sistem chiller
Kondiconer ne cdo dhome
Elektroshtepiake te reja
Parket

Kushte 1 qera dhe 2 garanci

Vendodhja: Rr.Pjeter Bogdani , Bllok

Cmimi per qira : 1300€ / muaj

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address