Me qera 600 € / ne muaj

Jepet me qera Apartament 1+1 Myslym Shyri

myslym shyri, Tirane

  • 60 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 22 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament 1+1 Myslym Shyri

Kati i 4 (banim)
Siperfaqe : 55m2
I Mobiluar

Apartamenti ndodhet ne nje nder zonat me te kerkuara dhe me fasilitete te shumta shume prane Qender te Tiranes

Pallat i Vitit 2024 i sapo perfunduar

Apartamenti eshte i pa banuar me pare

Organizohet :

Sallon + Kuzhin
Dhome gjumi
Tualet

Apartamenti disponon kondiconer ne cdo dhome dhe te gjitha pasijet elektro shtepiake te reja

Vendodhja : Rr. Myslym Shyri

Cmimi per qera : 600€

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address