Me qera 600 € / ne muaj

Jepet me qera Apartament Stadumi Dinamo

stadumi dinamo, Tirane

  • 100 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 9 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Jepet me qera Apartament Stadumi Dinamo

Kati i 2 ( pallat ekzitues)
Siperfaqe : 98m2

I Mobiluar

Apartamenti jepet per banim ose per zyra

Organizohet ne :

Sallon ndenje
Kuzhin e vecuar
Dhome gjumi
Tualet
Ballkon

Vendodhja : Stadumi Dinamo , prane Proper Pizza

Preferohet Muaj i pare dhe 2 garanci

Cmimi per banim : 600€
Cmimi per zyra : 700€

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address