Per shitje 380,000 €

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Turquoise Marina, Durres

  • 175 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • 1 Shikime
  • 06/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Turquoise Marina Hamallaj, vilë në shitje

Vila ka një sipërfaqe parcele prej 245 m2, sipërfaqe fizike 121 m2, sipërfaqe verande 17.5 m2, sipërfaqe oborri 175.69 m2

Kati përdhe organizohet në një sallon ndenjie, ambient gatimi dhe ngrenie, tualet dhe verandë

Kati i parë organizohet në dy dhoma gjumi, një tualet dhe ballkon

Turquoise Marina, Resorti mes detit te kaltër dhe natyrës në Hamallaj, në zonën me të veçantë në Gjirin e Lalëzit.

Kompleksi është ndër projektet më të mëdha, jo vetëm në Shqipëri, por edhe në rajonin e Ballkanit

Turquoise Marina ofron cilësi të lartë të përcaktuar nga EUROCODE, me ndjekje rigoroze të 10 standardeve evropiane për dizajnin strukturor.

Kompleksi ofron izolim termik, teknologji të lartë, siguri të plotë me sistem të dixhitalizuar si dhe një arkitekturë moderne dhe tepër funksionale.

Ofron facilitete te ndryshme si Plazh Privat, Port Ankorimi për mjete lundruese, Parkim i dedikuar, Korsi biçikletash, Ambiente sportive.

Me Marinën më të madhe Rezidenciale në Shqipëri me mbi 200 vendparkime mjetesh lundruese.

Turquoise Marina, vetëm 3 orë pranë Prishtinës dhe 4 orë pranë Shkupit. Gjithashtu projekti lidhet me kryeqytetin nëpërmjet aksit Tiranë-Durrës për më pak se 40 min

Cmimi i shitjes 380000 euro

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address