Per shitje 280,000 €

SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE DETI NE UJE TE FTOHTE, VLORE

Uji I Ftohte, Vlore

  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

✅ Çmimi i shitjes: 280.000 Euro
✅ Vendndodhja: Diplomati, Vlore
✅ Sipërfaqe totale: 100m2
✅ Garazhd per 2 makina

Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të Vlorës, në Uje te Ftohte, afër bregdetit dhe gjithashtu me akses të shpejtë në qendrën e qytetit. Zona është e qetë dhe e sigurt, duke ofruar një ambient të përshtatshëm dhe komod për familje. Eshte nje zone e zhvilluar e cila ofron të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode dhe baze te perditshmerise. Apartamenti ndodhet ne katin e 2, eshte i ndricuar me dritë natyrale gjatë gjithë ditës, si dhe ka pamje nga deti.
Distancat kryesore:
• 5 minuta larg nga plazhi
• Afër marketeve, restoranteve dhe kafeneve
• Akses i shpejtë në transportin publik

Organizimi i brendshëm:
✅ Sallon + Kuzhinë
✅ 2 Dhoma Gjumi
✅ 1 Tualet
✅ 1 Ballkon

Detaje të tjera:
✅ Kati i dyte

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

Prona te Ngjashme

office-address