Per shitje 1,300,000 €

MINI HOTEL NE PLAZH PER SHITJE !

Kompleksi Tocak, Plazh, Durres ALB, Durres

  • 806 m2
  • 13 Dhoma gjumi
  • 14 Tualete
  • 13 Kuzhine
  • Kati -1
  • 10/07/2024
Shperndaj
Pershkrimi

Hoteli ndodhet ne zonen e Plazhit te Durresit pjese e nje kompleksi me administrim te rregullt dhe gjelberim. Ndahet ne 3 kate ku tek kati -1 jane 12 poste parkimi dhe depozita e ujit e vecante per kete prone, kati 0 ambient sherbimi i pershtatshem si recepsion, dhe kati siper ne te cilin kemi 8 apartamente 1+1 , 5 garsoniere dhe nje dhome te vogel teknike. Lidhja e katit 0 me katin siper realizohet me ane te shkalleve te brendshme, prona eshte komplekse dhe e miremenduar per qellime biznesi. Hoteli eshte pjeserisht i mobiluar dhe momentalisht po punohet me qira ditore. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje !

Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni !

Llogaritësi i kredisë
%
%
Vite
Muaji Pagesa mujore Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Kontaktoni pronarin

office-address