Shitet Super Apartament 2+1 në Paskuqan
Shitet Super Apartament 2+1 në Paskuqan
77,000 € (1,013 € / m²)
Për shitje 28 tetor 2025

Shitet Super Apartament 2+1 në Paskuqan

Paskuqan, Kamez

  • DSH-080261
  • 76 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 56 Shikime

Në Ndërtim

Përshkrimi

✅ Shitet Super Apartament 2+1 në Paskuqan
📐 Sipërfaqe: 76 m²
🏷️ Tipologjia: 2+1
💶 Çmimi: 1000 €/m²
💰 Totali: 77,000 Euro
Perfundon ne Qershor 2026
Mundësi shumë e mirë për banim ose investim!
RFS REAL ESTATE

Detaje të tjera

  • E pa mobiluar
  • 7 Kate gjithsej
  • Ka ashensor
  • 0m nga qendra

Vendndodhja në hartë

Arsimi & Shkollat përreth

Gjimnazi Isa Boletini
Gjimnaz
120m
Kopshti Nr. 15
Kopsht
141m
Çerdhja Nr. 4, Hapi i pare
Çerdhe
222m
Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.