SHITET APARTAMENT 2+1 PASKUQAN 124.880 EURO
SHITET APARTAMENT 2+1 PASKUQAN 124.880 EURO
SHITET APARTAMENT 2+1 PASKUQAN 124.880 EURO
SHITET APARTAMENT 2+1 PASKUQAN 124.880 EURO
SHITET APARTAMENT 2+1 PASKUQAN 124.880 EURO
124,880 € (1,105 € / m²)
Për shitje 12 dhjetor 2025

SHITET APARTAMENT 2+1 PASKUQAN 124.880 EURO

Paskuqan, Kamez

  • DSH-106355
  • 113 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 3 Shikime
Përshkrimi

SHITET APARTAMENT
•2+1
•SIPERFAQE TOTALE 113.53 M2
•SIPARFAQE NETO 96.54 M2
•KATI 2
•2 DHOMA GJUMI
•TUALET
•BALLKON
•PALLAT I RI
•ME ASHENSOR
•BOSH
•CMIMI 124.880 EURO
•PRANE KARBURANT AHMATI
•PASKUQAN
KONTAKTONI
FELIZ HOME SB432

Detaje të tjera

  • I pabanuar më parë
  • 0m nga qendra

Vendndodhja në hartë

Arsimi & Shkollat përreth

Gjimnazi Isa Boletini
Gjimnaz
120m
Kopshti Nr. 15
Kopsht
141m
Çerdhja Nr. 4, Hapi i pare
Çerdhe
222m
Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 09:00 - 18:00.