SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIR 136.000 EURO
SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIR 136.000 EURO
SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIR 136.000 EURO
136,000 € (1,446 € / m²)
Për shitje 22 dhjetor 2025

SHITET APARTAMENT 2+1 ASTIR 136.000 EURO

Astir Tiranë, Tirane

  • DSH-111241
  • 94 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • 24 Shikime
Përshkrimi

SHITET APARTAMENT
2+1
•SIPERFAQE NETO 65M2
•SIPERFAQE BRUTO 94M2
•SIPERFAQE VERANDE 30M2
•KATI 3
•PALLAT I RI
•ASHENSOR
•2 DHOMA GJUMI
•TUALET
•BALLKON
•FAZE KARABINA
•ASTIR
•RRUGA SOKRAT MIHO
•CMIMI 136.000 EURO
FELIZ HOME AH443

Detaje të tjera

  • I pabanuar më parë
  • 3.6km nga qendra

Transporti Publik

Stacione dhe linja të transportit publik pranë pronës

Më afër

Stacioni - Erzen Lita

119m larg
2 min në këmbë

Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 09:00 - 18:00.