Shitet apartament 1+1, 69 m², 72.000 € ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1, 69 m², 72.000 € ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1, 69 m², 72.000 € ne Paskuqan
72,000 € (1,043 € / m²)
Për shitje 26 mars 2026

Shitet apartament 1+1, 69 m², 72.000 € ne Paskuqan

Paskuqan, Kamez

  • DSH-182683
  • 69 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 4
  • 18 Shikime
Përshkrimi

✅ Shitet Super Apartament 1+1 në Paskuqan
📐 Sipërfaqe: 69 m²
🏷️ Tipologjia: 1+1
💶 Çmimi: 1050€/m²
💰 Totali: 72,000 Euro
Pagesa behet me likuidim total ose me dy keste.
Punimet perfundojne per dy muaj
Mundësi shumë e mirë për banim ose investim!
R RFS REAL ESTATE

Detaje të tjera

  • E pa mobiluar
  • I pabanuar më parë
  • 0m nga qendra

Vendndodhja në hartë

Arsimi & Shkollat përreth

Gjimnazi Isa Boletini
Gjimnaz
120m
Kopshti Nr. 15
Kopsht
141m
Çerdhja Nr. 4, Hapi i pare
Çerdhe
222m
Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.