SHITET APARTAMENT 1+1 PASKUQAN 70.700 EURO FH-66100
SHITET APARTAMENT 1+1 PASKUQAN 70.700 EURO FH-66100
SHITET APARTAMENT 1+1 PASKUQAN 70.700 EURO FH-66100
70,700 € (1,010 € / m²)
Për shitje 27 mars 2026

SHITET APARTAMENT 1+1 PASKUQAN 70.700 EURO FH-66100

Paskuqan, Tirane

  • DSH-183182
  • 70 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 27 Shikime
Përshkrimi

SHITET APARTAMENT
•1+1
•SIPERFAQE TOTALE 70.70 M2
•SIPARFAQE NETO 59.14 M2
•KATI 3
•DHOME GJUMI
•TUALET
•BALLKON
•PALLAT I RI
•ME ASHENSOR
•BOSH
•CMIMI 70.700 EURO
•PASKUQAN
FELIZ HOME SB432
FH-66100

Detaje të tjera

  • I pabanuar më parë
  • Ka ashensor
  • 3.3km nga qendra

Vendndodhja në hartë

Arsimi & Shkollat përreth

Gjimnazi Isa Boletini
Gjimnaz
120m
Kopshti Nr. 15
Kopsht
141m
Çerdhja Nr. 4, Hapi i pare
Çerdhe
222m
Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 09:00 - 18:00.