SHITET APARTAMENT (GARSONIERE) 65.000€, PRANE BULEVARDIT!!!
SHITET APARTAMENT (GARSONIERE) 65.000€, PRANE BULEVARDIT!!!
SHITET APARTAMENT (GARSONIERE) 65.000€, PRANE BULEVARDIT!!!
65,000 € (1,382 € / m²)
Për shitje 28 mars 2026

SHITET APARTAMENT (GARSONIERE) 65.000€, PRANE BULEVARDIT!!!

Rruga Cajupi, Vlore

  • DSH-184244
  • 47 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 253 Shikime
Përshkrimi

Shitet garsoniere te Ish-Kombinati, vetëm pak hapa nga Bulevardi dhe vetëm 2 minuta nga Lungomare (Plazh) — një mundësi ideale për banim ose investim.
🏢 Kati: 2 banim
📐 Sipërfaqe: 47 m²
🛌🛋 Organizimi:
• Ambient ndenje + fjetje
• Kuzhinë
• Tualet
• Ballkon i bollshëm
💰 Aktualisht e dhënë me qira: 250 € / muaj (mundësi e mirë investimi)
💶 Çmimi: 65.000 € (1382 € / m²)
🏡 Master Home Real Estate

Detaje të tjera

  • E mobiluar
  • Ka ashensor
  • I rinovuar
  • 1.2km nga qendra

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.