Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
80,000 € (1,052 € / m²)
Për shitje 1 orë më parë

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan

Paskuqan, Kamez

  • DSH-226781
  • 76 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 1

Në Ndërtim

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan .

Siperfaqe: 76.3 m2
Kati: 1 Banim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri edhe teper cilesor
Eshte ne faze Grop

Apartamenti organizohet ne:
* 1 Ambient Gatimi
* 1 Ambient Ndenje
* 1 Dhome Gjumi
* 1 Tualet
* 1 Ballkon

Vendodhja: Paskuqan
Cmimi:8.000.000 Leke
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!
OAS REAL ESTATE: +355686649733

Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 23:00.