Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan
71,000 € (1,044 € / m²)
Për shitje 50 minuta më parë

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan

Paskuqan, Kamez

  • DSH-226818
  • 68 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 1 Shikime

Në Ndërtim

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Paskuqan.

Siperfaqe: 67.91 m2
Kati: 3 Banim

Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri edhe teper cilesor
Eshte ne faze Grop

Apartamenti organizohet ne:
* 1 Ambient Gatimi
* 1 Ambient Ndenje
* 1 Dhome Gjumi
* 1 Tualet
* 1 Ballkon

Vendodhja:Paskuqan
Cmimi:7.100.000 Leke
• Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!
OAS REAL ESTATE: +355686649733

Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 23:00.