APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ALI DEM
121,000 € (1,440 € / m²)
Për shitje 1 orë më parë

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ALI DEM

Rezidenca Kadiu, Tirane

  • DSH-227373
  • 84 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 8 Shikime

Në Ndërtim

Përshkrimi

REZIDENCA KADIU‼️
🔱APARTAMENT 2+1 +2 NE SHITJE
📍Ali Demi
☀️Orientim Jug
💶121.000 €
🛋️Gati per banim ne Shtator
👉Sip 83.9 m2, kati 6
✅Organizohet ne korridor, sallon + ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
⚜️MUNDESI IDEALE PER BANIM !
in House Real Estate

Detaje të tjera

  • Ballkon
  • 2.3km nga qendra

Transporti Publik

Stacione dhe linja të transportit publik pranë pronës

Më afër

Stacioni - Teki Tartari

10A
Materniteti i ri – Qendër
121m larg
2 min në këmbë

Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.