SHITET APARTAMENT 1+1 ASTIR 9.000.000 LEKE FH-73601
93,264 € 9,000,000 LEK (1,480 € / m²)
Për shitje 56 minuta më parë

SHITET APARTAMENT 1+1 ASTIR 9.000.000 LEKE FH-73601

Astir Tiranë, Tirane

  • DSH-227788
  • 63 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 2 Shikime

Në Ndërtim

Përshkrimi

SHITET APARTAMENT
•SIPERFAQE TOTALE 63.33 M2
•SIPERFAQE NETO 55.5 M2
•1+1
•KATI I 2
•DHOME GJUMI
•TUALET
•BALLKON
•PALLAT I RI
•ME ASHENSOR
•ASTIR
•KOMPLEKSI RIVER PARK
•CMIMI 9.000.000 LEKE
FELIZ HOME LG434
FH-73601

Detaje të tjera

  • Ballkon
  • Ka ashensor
  • 3.5km nga qendra

Transporti Publik

Stacione dhe linja të transportit publik pranë pronës

Më afër

Stacioni - Loni Ligori

101m larg
1 min në këmbë

Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 09:00 - 18:00.