APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE PASKUQAN
APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE PASKUQAN
80,400 € (1,116 € / m²)
Për shitje 1 orë më parë

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE PASKUQAN

Rruga Lidhja e Prizrenit, Kamez

  • DSH-228168
  • 72 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2
  • 1 Shikime

Në Ndërtim

Përshkrimi

NORTH RESIDENCE ‼️
🔱APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE PASKUQAN
📍Rruga Lidhja e Prizrenit
☀️Orientim me drite natyrale
💶80.400 €
‼️Pagese me keste ( 1200 € m²)
👉sip totale 71.7 m2 (sip.neto 60.54)
🧱 Faze karabina (perfundon per 1.5 vite)
✅ Kati 2 banim
✅Organizohet ne : Sallon + ambient gatimi ,dhome gjumi,tualet,ballkon.
⚜️MUNDESI IDEALE PER BANIM
inHouse Real Estate

Detaje të tjera

  • Ballkon
  • Ka ashensor
  • 0m nga qendra

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.