Shitet apartament 1+1, Monark Residence ,Paskuqan
Shitet apartament 1+1, Monark Residence ,Paskuqan
101,036 € (1,312 € / m²)
Për shitje 1 orë më parë

Shitet apartament 1+1, Monark Residence ,Paskuqan

Monark Residence, Tirane

  • DSH-230353
  • 77 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 6
  • 3 Shikime

Në Ndërtim

Përshkrimi

Teoren Real Estate prezanton nje apartament te ri 1+1 ne "Monark" Residence, Paskuqan, Tirane.
Apartmenti ka nje planimetri e cila ju ofron mundésine per t'a pershtatur në mënyrën më të mirë t mundshme per të pasur
komoditet maksimal. Investimi n këtë rezidence ju ofron getësi,
siguri dhe akses të shpejte me zonat kryesore perreth.
Informacionet kryesore:
& Vendndodhja: Monark Residence, Paskuqan, Tiranë
* Siperfaqja totale: 77,72 m2
*Çmimi: 1,300 Euro/ m?
& Tipologjia: Apartament 1+1, Kati i gjashte

Detaje të tjera

  • 2.9km nga qendra

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.