SUPER APARTAMENT NE ASTIR
SUPER APARTAMENT NE ASTIR
SUPER APARTAMENT NE ASTIR
129,534 € 12,500,000 LEK (1,079 € / m²)
Për shitje 8 orë më parë

SUPER APARTAMENT NE ASTIR

Rruga Sokrat Miho, Tirane

  • DSH-230930
  • 120 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 2 Kuzhine
  • Kati 1
  • 60 Shikime
Përshkrimi

APARTAMENT 2+1+2 NE SHITJE NE ASTIR
📍 Rr Sokrat Miho
👉 2+1 me sip 120m2(108m2 neto )
🏢Kati 1 (banim) me ashensor
💶 12.500.000 leke
📜Ne proces Hipotekimi ( Hipoteka del per 2-3 jave )
⚜️MUNDESI IDEALE PER BANIM !
in House Real Estate

Detaje të tjera

  • Ka ashensor
  • 3.9km nga qendra

Transporti Publik

Stacione dhe linja të transportit publik pranë pronës

Më afër

Stacioni - Erzen Lita

3A
Kashar
230m larg
3 min në këmbë

Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Vendndodhja në hartë

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.