Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €
120,000 € (2,142 € / m²)
Për shitje 9 orë më parë

Shitje | Apartament 1 + 1 | Rruga 5 Maji | 120000 €

Rruga 5 Maji, Tirane

  • DSH-235752
  • 56 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 3
  • 8 Shikime
Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA REAL ESTATE ofron Apartament 1 + 1, i pozicionuar në zonën e Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja, me një çmim prej 120000 €.

• Lloji i pronës: Apartament
• Adresa: Rruga 5 Maji
• Sipërfaqja: 56.25 m²
• Çmimi: 120000 €
• Mobilimi: Mobilimi
• Kati: 3

Informacion mbi Pronën:
Shitet — Apartament 1 + 1, me sipërfaqe prej 56.25 m² dhe i pozicionuar në Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja. Një mundësi perfekte për blerje dhe investim të sigurt.

Agjenti: Teudor Akulli
© MORINA REAL ESTATE – Creating Opportunities
Ref.: MRE-173895

Detaje të tjera

  • E mobiluar
  • 1.8km nga qendra

Transporti Publik

Stacione dhe linja të transportit publik pranë pronës

Më afër

Stacioni - Tregu 5 Maji

16B
Unaza - Linja e gjelbër
1A
Selitë – Allias
1B
Kodra e Diellit – Allias
343m larg
6 min në këmbë

Distancat janë përllogaritur në vijë ajrore. Distanca e vërtetë në ecje mund të jetë ndryshe dhe pozicioni i pronës mund të ketë devijime të vogla

Vendndodhja në hartë

Arsimi & Shkollat përreth

Gjimnazi Tirana Jonë
Gjimnaz
208m

Kontaktoni

Llogaritësi i Kredisë
%
%
Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 06:00 - 23:00.