Shitje | Apartament 1 + 1 | Rezidenca Kadiu | 82700 €
82,700 € (1,654 € / m²)
Për shitje 1 orë më parë

Shitje | Apartament 1 + 1 | Rezidenca Kadiu | 82700 €

Rezidenca Kadiu, Tirane

  • DSH-236017
  • 50 m2
  • 1 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet
  • 1 Kuzhine
  • Kati 2

Në Ndërtim

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA REAL ESTATE ofron Apartament 1 + 1, i pozicionuar në zonën e Ali Demi/Tregu Elektrik, me një çmim prej 82700 €.

• Lloji i pronës: Apartament
• Adresa: Rezidenca Kadiu ndertesa nr.5
• Sipërfaqja: 50 m²
• Çmimi: 82700 €
• Mobilimi: Boshe
• Kati: 2

Informacion mbi Pronën:
Shitet — Apartament 1 + 1, me sipërfaqe prej 50 m² dhe i pozicionuar në Ali Demi/Tregu Elektrik. Një mundësi perfekte për blerje dhe investim të sigurt.

Agjenti: Rea Hatija
© MORINA REAL ESTATE – Creating Opportunities
Ref.: MRE-175065

Vite
Muaji Payment Principali Interesi Totali i interesit Gjendja e mbetur

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 06:00 - 23:00.