Shtepi me qera dhe apartamente ne Durres

Rezultate: 151

APARTAMENT 2+1 ME GARAZH TE REZIDENCA "WHITE HILL" DURRES , PER QIRA!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar viteve te fundit. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje me kuzhine , dy dhoma gjumi , nje tualet, nje ballkon dhe nje garazh. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar deri ne detaje ka pamje anesore deti dhe pamje nga pishina. Zona dhe rezidenca ne te cilen ndodhet ky apartament eshte nje vlere e shtuar pasi i ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Preferohet te jepet per qira afatgjata. Apartamenti eshte i lire nga 4 shtatori 2024. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kotaktoni!

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
  • 100 m2
  • 2 Dhoma gjumi
  • 1 Tualet

🏡 Shtepi me qera Durres » Rezidenca "White Hill", Durres

Kur kërkoni për shtepi me qera ne Durres është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 1+1, 2+1 ose garsoniere ne zonat e plazhit ose ne qytet.

office-address