Apartamente dhe shtepi ne shitje ne Kamez 1+1, 2+1, garsoniere - Faqja 53

4779 Rezultate
Shitet Apartament 1+1 – Family Residence, Paskuqan, Tiranë
69,680 €

Shitet Apartament 1+1 – Family Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 1
  • 1
  • 67 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

Shitet Apartament 1+1 – Family Residence, Paskuqan, Tiranë 🛋️ 1 Dhomë Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 69.68 m² | Kati 4 | Me ashensor 🚀 Mundësi perfekte për investim ose banim në një zonë në zhvillim!

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë
96,468 €

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 1
  • 1
  • 80 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë 🛋️ 1 Dhomë Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 80.39 m² | Kati 3 | Me ashensor 🚀 Mundësi ideale për investim ose banim në një zonë me zhvillim të shpejtë!

Shitet Apartament 2+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë
119,352 €

Shitet Apartament 2+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 2
  • 1
  • 99 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

🛋️ 2 Dhoma Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 99.46 m² | Kati përdhe | Me ashensor 🚀 Mundësi ideale për investim ose banim në një zonë me zhvillim të shpejtë!

Shitet Apartament 2+1+2 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë
125,004 €

Shitet Apartament 2+1+2 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 2
  • 2
  • 104 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

🛋️ 2 Dhoma Gjumi | 2 Tualete | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 104.17 m² | Kati 1 | Me ashensor 🚀 Mundësi ideale për investim ose banim në një zonë me zhvillim të shpejtë!

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë
87,960 €

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 1
  • 1
  • 73 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

🛋️ 1 Dhomë Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 73.3 m² | Kati 2 | Me ashensor 🚧 Në ndërtim – mundësi perfekte për investim ose banim në një zonë në zhvillim!

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë
88,032 €

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 1
  • 1
  • 73 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

🛋️ 1 Dhomë Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 73.36 m² | Kati 2 | Me ashensor 🚧 Aktualisht në ndërtim – mundësi ideale për investim ose banim në një zonë me zhvillim të shpejtë!

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë
88,440 €

Shitet Apartament 1+1 – Paion Residence, Paskuqan, Tiranë

  • 1
  • 1
  • 73 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

🛋️ 1 Dhomë Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 73.7 m² | Kati 3 | Me ashensor 🚧 Në ndërtim – mundësi ideale për investim ose banim në një zonë me zhvillim të shpejtë!

Shitet Apartament 2+1 – Bridge Side Residence, Babrru, Tiranë
131,556 €

• 2
  • 1
  • 109 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Babrru, Kamez

🏡 Shitet Apartament 2+1 📍 Bridge Side Residence, Babrru, Tiranë 🛋️ 2 Dhoma Gjumi | 1 Tualet | Ballkon ✨ Sipërfaqe: 109.63 m² | Kati 4 | Me ashensor 🚧 Në ndërtim – mundësi super për investim ose banim!

Shitet apartament 2+1+2 tek Bridge Side Residence, Babrru – Tiranë.
120,900 €

• 2
  • 2
  • 100 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Babrru, Kamez

Apartamenti ka sipërfaqe totale 100.75 m² dhe organizohet në ambient ndenjeje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të banimit, në një pallat me ashensor. Prona është aktualisht në fazë ndërtimi dhe përbën një mundësi të mirë investimi ose banimi në një zonë në zhvillim.

Shitet apartament 2+1 tek Bridge Side Residence, Babrru – Tiranë.
133,656 €

• 2
  • 1
  • 100 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Babrru, Kamez

Apartamenti ka sipërfaqe totale 100.75 m² dhe organizohet në ambient ndenjeje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të banimit, në një pallat me ashensor. Prona është aktualisht në fazë ndërtimi dhe përbën një mundësi të mirë investimi ose banimi në një zonë në zhvillim.

136,896 €

• 2
  • 1
  • 114 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Babrru, Kamez

Apartamenti ka sipërfaqe totale 114.08 m² dhe organizohet në ambient ndenjeje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të banimit, në një pallat me ashensor. Prona është aktualisht në fazë ndërtimi, duke ofruar mundësi shumë të mirë investimi ose banimi në një zonë në zhvillim.

Shitet apartament te Platinium 2 Paskuqan
75,000 €

Shitet apartament te Platinium 2 Paskuqan

  • 1
  • 1
  • 79 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

Shitet apartament te Platinium 2 Paskuqan 1+1 tipologjia Sip 78.9m2 Kati 2 Faze fino grafiato Perfundon nga vera Cmimi 75 000 euro

🏡 Shitet Apartament 2+1 + 2 Tualete + Depo 📍 Diellon 2 Apartments – Paskuqan
120,600 €

• 2
  • 2
  • 105 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

🏡 Shitet Apartament 2+1 + 2 Tualete + Depo 📍 Diellon 2 Apartments – Paskuqan 📐 Sipërfaqe: 104.9 m² 🏢 Kati: 6 banim 🏗️ Faza: Karabina 💶 Çmimi: 120,635 € 📊 1150 €/m² 🏠 Organizimi: ▪️ Sallon ndenjeje + kuzhinë ▪️ 2 Dhoma gjumi ▪️ 2 Tualete ▪️ Depo ▪️ Ballkon ✨ Avantazhe: ✅ Ndërtim i ri ✅ Planimetri funksionale ✅ Kat i lartë me ndriçim natyral ✅ Çmim shumë i mirë për zonën ✅ Ideal për banim ose investim

📌 SHITET APARTAMENT 2+1 + POST PARKIMI – në Paskuqan 📍
100,210 €

📌 SHITET APARTAMENT 2+1 + POST PARKIMI – në Paskuqan 📍

  • 2
  • 1
  • 91 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

📌 SHITET APARTAMENT 2+1 + POST PARKIMI – në Paskuqan 📍 💰 Çmimi i apartamentit: 100,210 € 🏢 Kati: 7 📏 Sipërfaqe neto: 80 m² 📐 Sipërfaqe totale: 91.10 m² 🏗️ Në fazë përfundimtare ndërtimi ☀️ Përfundon në verë 🚗 Të dhënat e post parkimit: 🏢 Kati: -1 📐 Sipërfaqe totale: 28.4 m² 💶 Çmimi i parkimit: 15,000 € 📞 Për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë në pronë, kontaktoni.

127,763 €

• 2
  • 2
  • 106 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Babrru, Kamez

Apartamenti ka sipërfaqe totale 106.47 m² dhe organizohet në ambient ndenjeje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet në katin e 4 të banimit, në një pallat me ashensor. Prona është në fazë ndërtimi dhe përbën një mundësi shumë të mirë investimi ose banimi në një zonë në zhvillim.

SHITET APARTAMENT 1+1 TEK BRIDGE SIDE RESIDENCE BABRRU, TIRANE
83,364 €

• 1
  • 1
  • 74 m2
  • 08 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

Apartamenti ka sipërfaqe totale 74 m² dhe organizohet në ambient ndenjeje me kuzhinë, dhomë gjumi, tualet dhe ballkon. Ndodhet në katin e 3 të banimit, në një pallat me ashensor. Prona është aktualisht në fazë ndërtimi dhe përbën një mundësi shumë të mirë investimi ose banimi në një zonë në zhvillim.

🏡 Shitet Apartament 1+1 📍 Diellon 2 Apartments – Paskuqan
80,895 €

🏡 Shitet Apartament 1+1 📍 Diellon 2 Apartments – Paskuqan

  • 1
  • 1
  • 70 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Shkolla 9-vjeçare "Lidhja e Prizrenit", Paskuqan, Kamez

🏡 Shitet Apartament 1+1 📍 Diellon 2 Apartments – Paskuqan 📐 Sipërfaqe: 70.34 m² 🏢 Kati: 4 banim 🏗️ Faza: Karabina 💶 Çmimi: 80,890 € 📊 1150 €/m² 🏠 Organizimi: ▪️ Sallon ndenjeje + kuzhinë ▪️ 1 Dhomë gjumi ▪️ 1 Tualet ▪️ Ballkon ✨ Avantazhe: ✅ Ndërtim i ri ✅ Planimetri funksionale ✅ Çmim shumë i mirë për zonën ✅ Ideal për banim ose investim 📞 Për më shumë informacion ose për rezervim: Arlind RealtyPartner

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE KAMEZ
90,000 €

APARTAMENT 2+1 PER SHITJE NE KAMEZ

  • 1
  • 1
  • 67 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Kamez, Kamez

Shitet apartament 2+1 me një pozicion shumë të favorshëm, përballë gjimnazit “Ibrahim Rugova” në Kamëz. Apartamenti ofron ndarje funksionale të hapësirave me dy dhoma gjumi, sallon ndenjeje bashkë me kuzhinën, një tualet dhe ballkon. Ndodhet në një zonë të zhvilluar, pranë shkollave, institucioneve dhe me akses të lehtë në transportin urban. Ideal për banim familjar. Cmimi 95.000 leke

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KAMEZ FAZE PERFUNDIMI
54,000 €

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE NE KAMEZ FAZE PERFUNDIMI

  • 1
  • 1
  • 70 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Rruga Teuta, Kamez

🏙️KAMEZ‼️ 🔱APARTAMENT 1+1 NE SHITJE 📍 Rruga Teuta, te Ulliri 🧭 Orientim me drite natyrale 💶 54.200 € 👉1+1 me sip 70.35m2 🏢Kati 2 🧱Faze Suvatimi ✅Ndertimi ka cilesi te larte dhe standarte bashkekohore te banimit, me hapesira clodhese dhe e pozicionuar prane rrugeve kryesore. ⚜MUNDESI IDEALE PER BANIM ! inHouse Real Estate

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, REZIDENA ALUNA, TIRANE!
67,000 €

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, REZIDENA ALUNA, TIRANE!

  • 1
  • 1
  • 56 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Paskuqan, Kamez

Apartament 1+1 në shitje – Rezidenca Aluna, Paskuqan Ofrohet për shitje apartament i tipologjisë 1+1, i pozicionuar në Rezidencën Aluna, një kompleks modern i vendosur në Rrugën “Mehmet Gjevori”, në fund të Bulevardit të Ri, Paskuqan. Sipërfaqe totale: 55.8 m² Sipërfaqe neto: 46.9 m² Kati: 3 banim Organizimi i brendshëm: Sallon i bollshëm Ambient gatimi 1 dhomë gjumi 1 tualet Ballkon Apartamenti karakterizohet nga hapësira të mirë organizuara dhe funksionale, duke ofruar komoditet dhe ndriçim natyral. Cilësime të kompleksit: Termo-izolim i shkëlqyer për eficiencë energjie Izolim akustik i avancuar që minimizon zhurmat e jashtme Sisteme moderne që përmbushin standardet më të larta të sigurisë Orientim Veri Mbi kompleksin: Aluna Complex është një rezidencë moderne e përbërë nga 9 kate banimi mbi tokë dhe 2 kate parkimi nëntokë, e projektuar për të ofruar komoditet dhe standarde bashkëkohore jetese. Vendndodhja e tij është vetëm 10 minuta larg nga qendra e Tiranës, duke ofruar akses të shpejtë me arteriet kryesore të qytetit dhe një balancë ideale mes qetësisë dhe afërsisë me qytetin. Për më shumë informacione ose për të organizuar një vizitë në pronë, ju lutem na kontaktoni!

SHITET, APARTAMENT 2+1+2, Paskuqan,Belfiore 2
121,000 €

SHITET, APARTAMENT 2+1+2, Paskuqan,Belfiore 2

  • 2
  • 2
  • 110 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Rruga Muhamed Prodani, Kamez

Shitet Apartament 2+1+2 tualete Rezidenca Belfiore 2 Kati i 6 Orjentimi Perendim Siperfaqe totale :110 m2 Siperfaqe neto: 94.8 m2 Aktualisht eshte ne faze ndertimi , ka arritur deri ne katin e 6 Cmimi: 1100€/m2 per me shume informacion me kontakto :

Apartament 2+1 në Shitje në Kamëz
87,500 €

Apartament 2+1 në Shitje në Kamëz

  • 2
  • 1
  • 97 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Bulevardi Blu, Kamez

Te dhenat e apartamentit: Kati i 8, Siperfaqe totale 97. 29m2, Siperfaqe neto 84. 60m2, Planimetri e rregullt, Ambient dite + ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, ballkon. Apartamenti eshte i perfunduar dhe gati per banim.

💥Okazion 1000€/m2 | Paskuqan, Shitet Apartament 2+1+2 + Depo
104,730 €

• 2
  • 2
  • 105 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Diellon Apartments 2, Kamez

🔥 OKAZION – 1000€/m² 🔥 ✨ Shitet Super Apartament 2+1+2 + Depo 📍 Diellon Residence 2, Paskuqan Një mundësi shumë e mirë për banim ose investim, në një rezidencë të kërkuar me pozicion strategjik, në fund të bulevardit të ri. 🔹 Tipologji: 2+1+2 + Depo 🔹 Sipërfaqe totale: 104.73 m² 🔹 Garderobë: Po 👗 🔹 Orientim: Jug–Lindje ☀️ 🔹 Pozicion: Strategjik, akses i shpejtë 🔹 Çmimi total: 104.730 € 💎 Apartament i mirëorganizuar, me hapësira funksionale dhe ndriçim natyral. 📞 Për më shumë informacion ose për ta vizituar nga afër, më kontakto!

🏡 Shitet Apartament 3+1+2 – Diellon 2 Apartments, Paskuqan
155,260 €

🏡 Shitet Apartament 3+1+2 – Diellon 2 Apartments, Paskuqan

  • 3
  • 2
  • 135 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shitet Apartament 3+1+2 – Diellon 2 Apartments, Paskuqan 📐 Sipërfaqe totale: 135.01 m² 🏢 Kati: 4 banim 🏗️ Faza: Karabina Organizimi: ▪️ Sallon ndenjeje + kuzhinë ▪️ 3 dhoma gjumi ▪️ 2 tualete ▪️ Ballkon Apartamenti ndodhet në një zonë në zhvillim në Paskuqan dhe ofron hapësirë të bollshme me planimetri funksionale, shumë i përshtatshëm për familje. 💰 Çmimi: 155,260 € 📊 Çmimi për m²: 1,150 €/m² 📞 Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, kontaktoni.

🏡 Shitet Apartament 2+1+2 me Depo – Diellon 2 Apartments, Paskuqan
120,600 €

• 2
  • 2
  • 104 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shitet Apartament 2+1+2 me Depo – Diellon 2 Apartments, Paskuqan 📐 Sipërfaqe totale: 104.9 m² 🏢 Kati: 6 banim 🏗️ Faza: Karabina Organizimi: ▪️ Sallon ndenjeje + kuzhinë ▪️ 2 dhoma gjumi ▪️ 2 tualete ▪️ Depo Apartamenti ndodhet në një zonë në zhvillim në Paskuqan, me planimetri funksionale dhe shumë i përshtatshëm si për banim ashtu edhe për investim. 💰 Çmimi: 120,635 € 📊 Çmimi për m²: 1,150 €/m² 📞 Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, kontaktoni.

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Diellon 2 Apartments, Paskuqan
80,890 €

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Diellon 2 Apartments, Paskuqan

  • 1
  • 1
  • 70 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Diellon 2 Apartments, Paskuqan 📐 Sipërfaqe totale: 70.34 m² 🏢 Kati: 4 banim 🏗️ Faza: Karabina Apartamenti ndodhet në një zonë në zhvillim në Paskuqan, me planimetri funksionale dhe shumë i përshtatshëm si për banim ashtu edhe për investim. 💰 Çmimi: 80,890 € 📊 Çmimi për m²: 1,150 €/m² 📞 Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, kontaktoni.

Shitet apartament 2+1 ne Kamez
77,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Kamez

  • 2
  • 1
  • 98 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » Bashkia Kamëz, Kamez

Shitet apartament i bollshëm dhe i organizuar shumë mirë në Kamëz, me një sipërfaqe prej 98 m², ideal për banim familjar ose investim. Apartamenti ofron hapësira komode dhe ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Organizimi: Sallon i madh së bashku me kënd gatimi 2 dhoma gjumi 1 tualet Ballkon Zona është e qetë dhe me akses të lehtë në rrugët kryesore, pranë shërbimeve të ndryshme si markete, shkolla dhe transport publik. 📐 Sipërfaqe: 98 m² 📍 Vendndodhja: Kamëz

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Fatti Residence, Paskuqan
91,000 €

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Fatti Residence, Paskuqan

  • 1
  • 1
  • 75 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Fatti Residence, Paskuqan 📍 Ndodhet buzë rrugës kryesore, në një zonë me zhvillim të shpejtë dhe akses të lehtë me Tiranën. 📐 Sipërfaqe totale: 75.81 m² 🏢 Kati: 5 🏗️ Faza: Karabina Apartamenti ofron hapësirë të bollshme dhe organizim funksional, ideal për banim ose investim. 💰 Çmimi: 91,000 € 📞 Për më shumë informacion ose një vizitë në pronë, kontaktoni.

Shitet Garsoniere  ne Paskuqan  - 72,138 € | 65.58 m²
72,138 €

Shitet Garsoniere ne Paskuqan - 72,138 € | 65.58 m²

  • 1
  • 1
  • 66 m2
  • 07 mars 2026

🏡 Shtepi ne shitje Kamez » paskuqan, Kamez