Pronat e mia

Totali: 467
APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE RRUGA PETI , LIQENI THATE
122,000 €

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE RRUGA PETI , LIQENI THATE

  • 1
  • 1
  • 59 m2
  • 04 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Rruga Peti, Tirane

Shitet Apartment 1+1 te rruga Peti Liqeni thate Sip totale 59m2 Sip neto 51 m2 Kati 3 Orientim Jug Ndertim i Ri Ndricim Natyral Tualet me dritare Me hipoteke Cmimi 122k

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TE TIRANA GARDEN BUILDING , TIRANE
485,000 €

• 2
  • 2
  • 169 m2
  • 03 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Tirana Garden Building, Tirane

▫️Shitet Apartament 2+1 te Tirana Garden Building! ▫️Apartament i pabanuar më parë, gati për banim ose investim. ▫️I pozicionuar në Tirana Garden Building, kompleks elitar, i mirëadministruar, me facilitete bashkëkohore dhe akses të shpejtë në çdo drejtim të qytetit. ▫️Sipërfaqe : 169 m² ▫️Kati: 10 ▫️Organizohet ne: ▫️Sallon ndenjeje, ▫️Ambient gatimi, ▫️2 dhoma gjumi, ▫️Korridor, ▫️2 Tualete, ▫️2 Ballkone. ▫️Çmimi: 485.000 EURO ▫️Për më shumë informacion ose për të rezervuar një vizitë në pronë kontakto në WhatsApp ose Celular!

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE ZOGU ZI
650 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE ZOGU ZI

  • 1
  • 1
  • 56 m2
  • 03 shkurt 2026

Apartament Me qera » Qatar Center ZOGU ZI, Tirane

Apartament me Qira 1+1 📐 Sipërfaqe: 56 m² 🏢 Kati: I 🛋️ Mobilimi: I mobiluar 💰 Çmimi: 65.000 lekë / muaj 📞 Për më shumë informacion dhe vizita, kontaktoni

SHITET APARTAMENT 2+1+VERANDE TE UNIVERS CIRY + POST PARKIMI
135,000 €

• 2
  • 1
  • 92 m2
  • 03 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Univers City Apartment, Vore

🏡 Shitet Apartament 2+1 me Verandë + Post Parkimi – Univers City 📍 Vendndodhja: Univers City 📐 Sipërfaqe totale: 91.81 m² 🏠 Sipërfaqe neto: 78 m² 🌿 Sipërfaqe verandë: 55.1 m² 🏢 Kati: 0 🛋️ Organizimi i apartamentit: ✨ Sallon ndenjeje + ambient gatimi 🍽️ 🚪 Korridor 🛏️ 2 dhoma gjumi 🚿 1 tualet 🌿 Verandë e bollshme Faze Hidraulike Elektrike Perfundon Fund te Vitit 2026 🚗 Post Parkimi: Kati -2 (i përfshirë në çmim ✅) 💶 Çmimi total: 135,000 €

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE TERMINALI VERIUT
350 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE TERMINALI VERIUT

  • 1
  • 1
  • 60 m2
  • 02 shkurt 2026

Apartament Me qera » Terminali i Autobusëve të Jugut & Veriut, Tirane

Apartament 1+1 me qira te Terminali Veriut (pallatet e verdha) Sip . 60m2 Kati 1 banim E mobiluar shume mire E pa banuar me pare Cmimi 350€/ muaj

APARTAMENT NE SHITJE 2+1+2 TE PALLADIUM REZIDENCE , LIQENI THATE
254,900 €

• 2
  • 2
  • 125 m2
  • 02 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Rruga Hamdi Garunja, Tirane

Shitet apartament 2+1 te "Palladium Residence", zona e Liqenit të Thatë. ▫️Apartamenti ndodhet në katin e 3-të dhe ka një orientim ideal nga Lindja, duke ofruar ndriçim dhe ngrohtësi. ▫️Ndërtimi është në fazën e shtrimit të pllakave, çka lejon dorëzimin e shpejtë te pronari i ri. 📐Sipërfaqe totale: 125 m² ✨Organizohet ne: ▫️Sallon ndenjeje, ▫️Ambient gatimi, ▫️2 dhoma gjumi, ▫️Korridor, ▫️2 Tualete, ▫️1 Ballkon. ✔️Faze Pllakash. 💰Çmimi: 254.900 Euro ✔️Për më shumë informacion ose për të rezervuar një vizitë në pronë kontakto në WhatsApp ose Celular!

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 +2 BALLKONE TE LION PARK 2
169,300 €

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 +2 BALLKONE TE LION PARK 2

  • 1
  • 1
  • 83 m2
  • 02 shkurt 2026

Apartament Për shitje » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Apartament 1+1 & 2 ballkone LionPark 2 Siperfaqe 82.55m2 Kati 11 Orientim Lindje 169300€

APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE MYSLYM SHYR , TIRANE
699 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 1+1 NE MYSLYM SHYR , TIRANE

  • 1
  • 1
  • 60 m2
  • 02 shkurt 2026

Apartament Me qera » Myslym shyri, Tirane

Jepet me qira apartament 1+1 – Myslym Shyri 📍 Zonë shumë e kërkuar, vetëm 5 minuta larg qendrës • Kati i 4-t • Sipërfaqe: 60m² • Ambient i rregullt dhe funksional 💰 Çmimi: 699€/muaj 🔒 Garanci: 1000 € ✅ Administrimi dhe interneti të përfshira në çmim 📞 Për më shumë informacion ose vizitë në pronë, na kontaktoni.

Apartament 1+1+Verande te Rruga Dibres
550 € / në muaj

Apartament 1+1+Verande te Rruga Dibres

  • 1
  • 1
  • 80 m2
  • 01 shkurt 2026

Apartament Me qera » Lux Moda Market, Rruga e Dibrës, Tirane

1+1 me verand te madhe Cmimi 550€ Locationi: Lux Moda Market, Rruga e Dibrës

Apartament ne shitje 1+1 te Belfiore Rezidence Paskuqan
79,230 €

Apartament ne shitje 1+1 te Belfiore Rezidence Paskuqan

  • 1
  • 1
  • 79 m2
  • 31 janar 2026

Apartament Për shitje » Belfiore Rezidence, Kamez

Shitet ap 1+1 belfiore residence Sip 79.23bruto Sip 69.69 neto Kati 1 1000€/m² Faze tulle

Vile moderne me qira te Vila Lule TEG
2,500 € / në muaj

Vile moderne me qira te Vila Lule TEG

  • 4
  • 3
  • 237 m2
  • 31 janar 2026

Vilë Me qera » Vila lule TEG, Tirane

Vilë me Qira - Rezidenca "Vila Lule", TEG ✨ Një vilë moderne me qira në një nga rezidencat më elitare pranë TEG. Ideale për jetesë familjare në një mjedis të qetë dhe të sigurt. 📐 Detajet e pronës: * Sipërfaqja e jashtme: 170 m² * Sipërfaqja e ndërtimit: 240 m² * 3 kate * 2 vende parkimi të jashtme * 5 Tualete * 1 Magazinim * Sistem kondicionimi: 4+2 (kondicionim në çdo dhomë) * Mobilje moderne dhe cilësore 🏠 Organizim i brendshëm: Kati 1: Dhomë ndenjeje e bollshme, kuzhinë e plotë, tualet dhe depo Kati 2: 3 dhoma gjumi, 3 banjo Kati 3: Dhomë ndenjeje e dytë, 1 dhomë gjumi, 2 ballkone me pamje relaksuese 📍 Vendndodhja: Rezidenca "Lule", pranë TEG - zonë elitare banimi, me siguri dhe gjelbërim. 💶 Çmimi i qirasë: 2500 €/muaj (bruto) + 100 €/muaj mirëmbajtje

Apartament ne shitje 1+1 te Shehu Construction Paskuqan
80,700 €

Apartament ne shitje 1+1 te Shehu Construction Paskuqan

  • 1
  • 1
  • 65 m2
  • 31 janar 2026

Apartament Për shitje » Paskuqan, Kamez

🏡 Shitet Apartament 1+1 – Shehu Construction, Paskuqan 📐 Sipërfaqe totale: 65.14 m² 📏 Sipërfaqe neto: 56.5 m² 🏢 Kati: 2 🔧 Fazë përfundimtare – shtrim pllakash 📅 I banueshëm në Qershor 2026 🛋 Organizimi i apartamentit: ✔️ Sallon ndenje + ambient gatimi ✔️ Korridor ✔️ Dhomë gjumi 🛏 ✔️ Tualet 🚿 💰 Çmimi total: 80,700 € 💶 Çmimi për m²: 1,240 €/m²

AMBIENT PER ZYRE ME QIRA TE GALERIA  ETC QENDER
3,150 € / në muaj

AMBIENT PER ZYRE ME QIRA TE GALERIA ETC QENDER

  • 2
  • 107 m2
  • 30 janar 2026

Zyra Me qera » QENDRA TREGTARE ETC , Tirane

Jepet me qira ambient zyre te Galeria ETC, i pozicionuar në katin e 10-të. ▫️Sipërfaqja: 107 m² ▫️Ndarja: 2 Ambiente pune. ▫️ (Me ashensorë të dedikuar dhe hyrje të kontrolluar). ▫️Çmimi prej 30 €/m² përfshin tatimin në burim (15%) dhe koston e administrimit mujor. Çmimi Total: 3,150 Euro/Muaj. Për më shumë informacion ose për të rezervuar një vizitë në pronë kontakto në WhatsApp ose Celular!

ZYRE ME QIRA TE ETC QENDER , TIRANE
1,200 € / në muaj

ZYRE ME QIRA TE ETC QENDER , TIRANE

  • 1
  • 42 m2
  • 29 janar 2026

Zyra Me qera » Qendër, Tirane

Jepet Ambient Zyre me Qira – ETC, Qendër📍 💰 Çmimi total: 1,200 € / muaj 💶 Çmimi: 30 € / m² (bruto) 📊 Përfshin administrimin dhe taksën 📍 Vendndodhje premium tek ETC 📐 Sipërfaqe: 42 m² 🏢 Kati 10 🗂️ Organizim funksional në 2 ambiente 🪑 Jepet i mobiluar, si në foto 📞 Për më shumë informacion ose për të organizuar një vizitë, na kontaktoni!

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE LIQENI THATE , TIRANE
1,100 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE LIQENI THATE , TIRANE

  • 2
  • 1
  • 96 m2
  • 29 janar 2026

Apartament Me qera » Hotel Qetësia, Liqeni i Thatë, Tirane

Apartament 2+1 me qera tek Liqeni I Thate Siperfaqe: 96m2 Kati 4 pa malore Organizimi Sallon ndenjje Ambient kuzhine + ngrenie 2 dhoma gjumi Tualet Ballkon I PA BANUAR ME PARE Cmimi: 1100€/muaj

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE RINGSIDE REZIDENCE , PASKUQAN
128,400 €

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE RINGSIDE REZIDENCE , PASKUQAN

  • 2
  • 1
  • 107 m2
  • 29 janar 2026

Apartament Për shitje » Rruga Lidhja e Prizrenit, Kamez

EKSKLUZIVE Shitet Super Apartament te Ring Side Paskuqan Siperfaqja 107m2 Kati 1 Banim Faze e avancuar Cmimi 1200 Euro m2 Organizohet ne Sallon Ndenjje + ambient gatimi 2 Dhoma Gjumi me Ballkon Tualet me Dritare Koridor Shperndares Mundesi Pagese me Keste Planimetri e zgjedhur

VILE NE SHITJE TE COLLINA VERDE TEG
1,000,000 €

VILE NE SHITJE TE COLLINA VERDE TEG

  • 3
  • 3
  • 340 m2
  • 29 janar 2026

Vilë Për shitje » Collina Verde, Tirane

🏡 Vilë për Shitje – Collina Verde, pranë TEG Ofrohet për shitje një vilë elegante 3-katëshe në rezidencën elitare Collina Verde, një nga zonat më të sigurta dhe prestigjioze pranë TEG, e konceptuar për banim familjar cilësor, privatësi dhe komoditet maksimal. 📐 Sipërfaqe ndërtimi: 340 m² 🌿 Sipërfaqe parcele: 777 m² 🏗️ Vila 3 kate 🏊 Pishinë private 💰 Çmimi: 1,000,000 € 📐 Organizimi i Vilës 🔻 Kati -1 🛋️ Ambient ndenjeje 🛏️ Dhomë gjumi 🚿 1 tualet ⚙️ Ambient teknik 🧺 Lavanderi 🌿 Verandë e mbuluar 🎬 Mundësi përshtatjeje për kinema ose palestër private 🔹 Kati 0 🚪 Korridor shpërndarës 🚿 1 tualet 🍽️ Dhomë ngrënieje 🍳 Kuzhinë funksionale 🛋️ Ambient ndenjeje i bollshëm 🌿 Verandë me akses në ambientet e jashtme 🔺 Kati 1 🛏️ Dhomë matrimoniale me: 🚿 Tualet privat 👗 Garderobë 🛏️ 2 dhoma gjumi 🚿 1 tualet 🌿 Verandë e mbuluar ✨ Karakteristika & Avantazhe Planimetri shumë funksionale dhe e studiuar Hapësira të bollshme dhe ndriçim natyral Ambient i jashtëm privat me pishinë Rezidencë e mbyllur, e gjelbëruar dhe shumë e qetë Komunitet elitar dhe siguri Akses i shpejtë në TEG, shkolla ndërkombëtare dhe qendër qyteti 📍 Vendndodhja: Collina Verde – pranë TEG 💼 Ideale për banim familjar luksoz ose investim afatgjatë

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 DON BOSKO, TIRANE
202,999 €

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 DON BOSKO, TIRANE

  • 2
  • 1
  • 97 m2
  • 29 janar 2026

Apartament Për shitje » DON BOSKO , Tirane

Shitet Apartament 2+1 – Don Bosko ✨ 📍 Vendndodhja: Don Bosko, zonë shumë e kërkuar dhe e aksesueshme 🏢 Pallat: Ndërtim i vitit 2010 🏙️ Kati: 5 📐 Sipërfaqe: * Bruto: 97.10 m² * Neto: 88.20 m² 🛏️ Tipologji: 2 dhoma gjumi 🛋️ Ambient ndenjeje + gatimi 🚿 1 tualet 🛋️ Shitet i mobiluar, gati për banim 💶 Çmimi: 202 999 € 🌟 Avantazhe: ✔️ Pallat i mirëmbajtur ✔️ Mobilim funksional ✔️ Ideal për banim familjar ose investim 📞 Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë

SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA LION PARK 2
133,000 €

SHITET APARTAMENT 1+1 TE REZIDENCA LION PARK 2

  • 1
  • 1
  • 70 m2
  • 28 janar 2026

Apartament Për shitje » LION PARK 2 , Tirane

▫️Shitet Apartament 1+1 te Rezidenca Lion Park 2 prane Zogut te Zi. ▫️Sipërfaqe Bruto 70 m². ▫️Organizimi: ▫️Sallon ndenje, ▫️Ambient gatimi ▫️1 dhome gjumi, ▫️Korridor, ▫️1 Tualet, ▫️Ballkon. ▫️Lion Park 2 eshte nje projekt multifunksional shume afer qendres se qytetit me nje fasade teresisht ekologjike dhe te gjelberuar. ▫️Lokacion ideal pranë qendrës së Tiranës, me qasje të lehtë në shërbime dhe facilitetet e zonës. ▫️Çmimi: 133.000 Euro

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE UNIVERS CITY
76,000 €

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE UNIVERS CITY

  • 1
  • 1
  • 60 m2
  • 27 janar 2026

Apartament Për shitje » Univers City, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 – UNIVERS CITY ▫️ Apartament i pozicionuar në Univers City, kompleks modern dhe shumë i kërkuar për banim dhe investim. ▫️ Kati: 3 ▫️ Sipërfaqe: 60 m² ▫️ Detaje shtesë: ▫️ Investim ekstra i kryer nga pronari ▫️ Planimetri funksionale ▫️ Ndriçim natyral dhe ambiente komode ▫️ Çmimi: 7,600,000 Lekë ▫️ Çmimi me post parkimi: 8,500,000 Lekë ▫️ Ideale për banim ose investim me kthim të sigurt. ▫️ Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë:

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE TIRANA ENTRY 2  RRUGA DRITAN HOXHA
123,370 €

SHITET APARTAMENT 2+1+2 TE TIRANA ENTRY 2 RRUGA DRITAN HOXHA

  • 2
  • 2
  • 95 m2
  • 27 janar 2026

Apartament Për shitje » RRUGA DRITAN HOXHA , Tirane

Shitet apartament 2+1 + 2 tualete Tirana entry 2 Orientim jug-perendim 95m2 Kati 4 1300€/m2

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE KOMUNA PARISIT
188,000 €

APARTAMENT NE SHITJE 2+1 TE KOMUNA PARISIT

  • 2
  • 1
  • 91 m2
  • 27 janar 2026

Apartament Për shitje » RRUGA MEDAR SHTYLLA , Tirane

🔑 EKSKLUZIVE! SHITET APARTAMENT 2+1 – KOMUNA E PARISIT! 📍 Vetëm tek ne! Apartament modern në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës. 📌 Kati 10 | Pallat i ri & i mirëadministruar 🏡 Detajet e Pronës: • 📐 91m² sipërfaqe totale • 🛋️ Sallon ndenjie + kënd gatimi • 🛏️ 2 dhoma gjumi • 🚿 1 tualet • 🌤️ Ballkon i bollshëm • 🪵 I shtruar tërësisht me parket • 🛋️ Totalisht i mobiluar • ☀️ Orientim JUG – super i ndriçuar! 💼 Informacion Shtesë: • 💶 I dhënë me qira me 650€/muaj (klientë të huaj) • 🏦 Pranohet blerje me kredi 💰 ÇMIMI: 188,000€ 📞 Kontaktoni tani për një vizitë në pronë!

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE KOMPLEKSI DIELLON 2 PASKUQAN
75,200 €

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE KOMPLEKSI DIELLON 2 PASKUQAN

  • 1
  • 1
  • 75 m2
  • 26 janar 2026

Apartament Për shitje » Diellon Residence, Kamez

Apartament 1+1 ne Shitje, Kompleksi Diellon 2, Paskuqan📍 🏢 Kati: 4 📐 Sipërfaqe totale: 75.99 m² ✨ Kompleksi ndodhet ne faze punimesh! ✨Organizimi: ▪️ Sallon ndenjeje + ambient gatimi, ▪️ Korridor, ▪️ 1 dhomë gjumi, ▪️ 1 tualet, ▪️ Ballkon. 💰 Çmimi total: 75.200 Euro 👌Për më shumë informacion ose për të rezervuar një vizitë në pronë kontakto në WhatsApp ose Celular!

Apartament me qira 2+1+2+3 ballkone te Bulevardi Migjeni,Astir
650 € / në muaj

• 2
  • 2
  • 120 m2
  • 24 janar 2026

Apartament Me qera » Bulevardi Migjeni, Tirane

Apartament me qira 2+1+2+3 ballkone te Bulverdi Migjeni , Astir Sip 120m2 Kati 2 banim ,pallat me ashensor I sapo mobiluar Cmimi 650€/muaj

SHTEPI PRIVATE ME QIRA PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI
1,299 € / në muaj

SHTEPI PRIVATE ME QIRA PRANE GJIMNAZIT PETRO NINI LUARASI

  • 1
  • 1
  • 164 m2
  • 24 janar 2026

Shtëpi private Me qera » Petro Nini Luarasi, Tirane

Shtepi private me oborr per qera tek gjimnazi petro Nini / prane Nobis Siperfaqe 165m2 Organismi Kuzhine + ambient ngrenie Sallon ndenjje 1 Dhome gjumi matrimoniale 1 Dhome papafingo 1 Tualet Oborr privat Parkim privat Cmimi: 1299€/muaj Per me shume info me kontaktoni

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE KIKA 2 , KOMUNA PARISIT
799 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE KIKA 2 , KOMUNA PARISIT

  • 1
  • 1
  • 72 m2
  • 24 janar 2026

Apartament Me qera » Kompleksi Kika 2, Tirane

APARTAMENT 1+1 me qera tek niku 📍Kika 2 Organizimi Sallon ndenjje Ambient gatimi + ngrenie Dhome gjumi Tualet Ballkon Cmimi 799€/muaj bruto (noteriale)

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE GRAND GALLERY
549 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 2+1 TE GRAND GALLERY

  • 2
  • 1
  • 95 m2
  • 23 janar 2026

Apartament Me qera » Grand Gallery, Tirane

Jepet me qira apartament 2+1 te Grand Galleria. 📍 Kati i 3-të 📐 Sipërfaqe: 96 m² 📅 Lirohet më 27 Janar 💶 Çmimi: 549€ / muaj Apartamenti është i bollshëm dhe i përshtatshëm për familje.

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK
999 € / në muaj

APARTAMENT ME QIRA 1+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

  • 1
  • 1
  • 78 m2
  • 23 janar 2026

Apartament Me qera » Parku Zoologjik i Tiranës, Tirane

Jepet me qira apartament luksoz ✨ 🔹 Organizimi: Korridor shpërndarës 🛋️ Sallon i përbashkët me ambient gatimi modern 🛏️ Dhomë gjumi komode 🌿 Ballkon 🚿 Tualet me dritare 🏢 Kati i 2-të 🎨 Apartament i sapo investuar nga arkitekt, me materiale shumë cilësore dhe mobilim luksoz 🆕 I pabanuar më parë 💶 Qiraja: 999 € 📞 Për më shumë informacion dhe vizita, kontaktoni

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE UNIVERS CITY
67,500 €

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE UNIVERS CITY

  • 1
  • 1
  • 52 m2
  • 21 janar 2026

Apartament Për shitje » Univers City Apartment, Tirane

Apartament ne shitje 1+1 Te Universcity Kati 3 E perfunduar 52.45 m2 E perfunduar Cmimi 67.500 euro

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE BELFIORE REZIDENCE PASKUQAN
75,860 €

APARTAMENT NE SHITJE 1+1 TE BELFIORE REZIDENCE PASKUQAN

  • 1
  • 1
  • 75 m2
  • 21 janar 2026

Apartament Për shitje » Belfiore, Kamez

Shitet Apartament 1+1 – Belfiore Residence, Paskuqan📍 💶 Çmimi: 1,000 € / m² 💰 Çmimi total: 75,860 € 📐 Sipërfaqe neto: 64.72 m² 📏 Sipërfaqe bruto: 75.86 m² 🏢 Kati: 4 ✨ Organizim funksional & ndriçim natyral 🔹 Organizimi i apartamentit: 🛋️ Ambient ndenjeje i bollshëm 🍽️ Kuzhinë 🛏️ 1 Dhomë gjumi 🚿 1 Tualet 📞 Për më shumë informacion dhe për të organizuar një vizitë, na kontaktoni!

Kontakto perdoruesin

Na vjen keq, është shumë vonë për një telefonatë. Ju lutemi na kontaktoni përmes WhatsApp ose telefononi nesër nga ora 07:00 - 21:00.