Shtepi per shitje ne Laprake: Apartament & shtepi te lira - Faqja 20

686 Rezultate
SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE, KOM AURA 186.700 EURO
186,700 €

SHITET APARTAMENT 2+1 NE LAPRAKE, KOM AURA 186.700 EURO

  • 2
  • 1
  • 116 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

🏡 SHITET APARTAMENT 2+1 – KOMPLEKSI “AURA”, LAPRAKË 📍 Apartamenti ndodhet në kompleksin modern “Aura”, në zonën e Laprakës, një zonë në zhvillim të shpejtë dhe me infrastrukturë bashkëkohore. Kompleksi karakterizohet nga ndërtim cilësor, organizim funksional dhe afërsi me të gjitha shërbimet e nevojshme për një jetesë komode. ✨ Detaje të apartamentit: ▫️ Sipërfaqe neto: 99.1 m² ▫️ Sipërfaqe bruto: 116.9 m² ▫️ Kati: 3 ▫️ Organizimi: 2 dhoma gjumi, sallon ndenjeje me kuzhinë, 2 tualete, ballkon ▫️ Orientimi Perendim ▫️ Planimetri e rregullt dhe ndriçim natyral gjatë gjithë ditës ▫️ Ndërtesë e re, me ashensor dhe administrim bashkëkohor 💶 Çmimi: 186,700 € 📞 Për më shumë informacion: 🔖 Kodi: E700

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.
261,390 €

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.

  • 3
  • 1
  • 153 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartament 3+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati me fasade te ventiluar te 2024 me ashensor,ka siperfaqe 153.76 m²,kubature te rregullt dhe shitet 1700 euro/m² 261390 euro.

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.
175,000 €

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.

  • 2
  • 1
  • 102 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati me fasade te ventiluar te 2024 me ashensor,ka siperfaqe 102.83 m²,kubature te rregullt dhe shitet 1700 euro/m² 175000 euro.

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.
175,800 €

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.

  • 2
  • 1
  • 103 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati me fasade te ventiluar te 2024 me ashensor,ka siperfaqe 103.42 m²,kubature te rregullt dhe shitet 1700 euro/m² 175800 euro.

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.
124,900 €

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake.

  • 1
  • 1
  • 73 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen "Dritan Hoxha",Laprake. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banimi te nje pallati me fasade te ventiluar te 2024 me ashensor,ka siperfaqe 73.521 m²,kubature te rregullt dhe shitet 1700 euro/m² 124.900euro.

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë, Tiranë - 165,000.00€
165,000 €

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë, Tiranë - 165,000.00€

  • 2
  • 1
  • 89 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Ky apartament 2+1 ndodhet në katin e 5-të të një ndërtese 16-katëshe në zonën e Laprakës, Tiranë, dhe është në shitje me çmimin 165,000.00€. • Sipërfaqe neto: 73 m² • Sipërfaqe bruto: 89 m² • Kati: 5 nga 16 gjithsej • 2 dhoma gjumi, 1 tualet • Proces i certifikimit të hipotekës në zhvillim • Viti i ndërtimit: 2025 • I përshtatshëm për familje ose investim • Për më shumë informacion, ju lutem na kontaktoni!

Shitet, Apartament 3+1+2+Depo, Laprakë, Tiranë.
195,000 €

Shitet, Apartament 3+1+2+Depo, Laprakë, Tiranë.

  • 3
  • 2
  • 122 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprakë, Tiranë., Tirane

Shitet, Apartament 3+1+2+Depo, Laprakë, Tiranë. Apartamenti ndodhet pranë gjimnazit Aleks Buda. Informacion mbi apartamentin: • Sipërfaqja neto: 122 m2. • Kati 7. • Ndërtim i ri. Organizimi: • Ambient ndenje. • Ambient gatimi (I vecuar). • 3 Dhoma gjumi. • 2 Tualete. • 2 Ballkone. • Depo. Cilësime të tjera: • I mobiluar. • Kubaturë e rregullt. • Orientim Jug. • Me dokumentacion të rregullt hipotekor. Për një vizitë në pronë na kontaktoni! Referenca: AL518316

Apartament 1+1 ne shitje tek Rezidenca Aura
120,000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Rezidenca Aura

  • 70 m2
  • 30 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Aura Rezidencë, Tiranë, Tirane

Apartament 1+1 ne shitje tek Rezidenca Aura Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Aura. Organizohet nga 1 ambient ndenje dhe gatimi bashke ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati me ashensor me sistem kapot. Per me shume informacione na kontaktoni.

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë, Tiranë - 165,000.00€ | 89 m²
165,000 €

• 2
  • 1
  • 98 m2
  • 29 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Lapraka, Tirane

Apartament 1+1 ne shitje tek Rezidenca Aura
120,000 €

Apartament 1+1 ne shitje tek Rezidenca Aura

  • 1
  • 1
  • 71 m2
  • 29 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Aura Rezidencë, Tirane

Shitet apartament 1+1 tek Rezidenca Aura. Organizohet nga 1 ambient ndenje dhe gatimi bashke ,1 dhome gjumi,1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin 1 banim te nje pallati me ashensor me sistem kapot. Per me shume informacione na kontaktoni.

Shitet apartament 2+1 në Rrugën Dritan Hoxha
184,680 €

Shitet apartament 2+1 në Rrugën Dritan Hoxha

  • 121 m2
  • 29 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Ndërtim i ri, i përfunduar, me ashensor. Kati i 4, me sipërfaqe 103 m² neto (121.5 m² bruto). Organizimi: Sallon + kuzhinë 2 dhoma gjumi 1 tualete Ballkon Kubaturë shumë e rregullt, ndriçim natyral. Çmimi: 1,520 €/m²

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Dritan Hoxha (ID 41211949)
141,000 €

• 88 m2
  • 29 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Dritan Hoxha, Tirane

Ne rrugen Dritan Hoxha prane Kompleksit Aura, shitet apartament 2+1+2 me siperfaqe 88m² bruto dhe 13m² verande (e mbyllur), 65m² neto, kati 7 ,pallat i ri me ashensor . Apartamenti eshte i sapo rikonstruktuar dhe i mobiluar totalisht , orientim me diell dhe drite natyrale. Ndodhet ne nje zone qe ju ofron te gjitha facilitetet ,per nje jetese komode. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Ideal per banim dhe per investim. Cmimi 141,000 Euro.

Shitet Apartament 2+1-Kompleksi Aura
222,700 €

Shitet Apartament 2+1-Kompleksi Aura

  • 2
  • 1
  • 131 m2
  • 29 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprake, Tirane

Disponojmë Apartament 2+1 për Shitje. Apartamenti ndodhet në kompleksin Aura, që po ndërtohet në zonën e Laprakes. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 • Siperfaqe:131 m2 Organizimi i brendshëm: • Salloni dhe Ambienti gatimit. •2 Dhoma gjumi • Tualete • Ballkon • Bosh • Me ashensor Per me shume informacione na kontaktoni!

Apartament 2+1, Laprake!
141,000 €

Apartament 2+1, Laprake!

  • 2
  • 1
  • 88 m2
  • 28 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprakë, Tirane

Shitet Apartament 2+1 Kati 7 Siperfaqe Totale 88 Sip.Neto 78 Cmimi 141.000 euro Me Çertifikat Rruga Dritan Hoxha, Laprak

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Aura, Laprake
171,105 €

Apartament 2+1 per shitje te Kompleksi Aura, Laprake

  • 2
  • 1
  • 104 m2
  • 28 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » AURA COMPLEX, Tirane

Ne rrugen Dritan Hoxha, ne kompleks i cili ndodhet ne fazen e fundit te ndertimit me akses ne rrugen kryesore, shesim nje apartament 2+1 me siperfaqe 104 m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 1 te banimit, dhe ka nje organizim me 2 dhoma gjumi, 1 sallon pritje, 1 tualet dhe ballkon. Kompleksi eshte ne fazen e fundit te ndertimit dhe per pak muaj dorezohet. Ky apartament ka nje organizim shume te mire, kuadratik dhe eshte i mire ndricuar.

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë, Tiranë - 165,000.00€ | 89 m² 165,000 €
165,000 €

• 2
  • 1
  • 89 m2
  • 27 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Lapraka, Tirane

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë, Tiranë - 165,000.00€ | 89 m² 165,000 € Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë, Tiranë - 165,000.00€ | 89 m² 165,000 €

Shitet apartament 1+1 Laprake, Bond Tower
Cmimi sipas kerkeses.

Shitet apartament 1+1 Laprake, Bond Tower

  • 65 m2
  • 27 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartament 1+1 Bond Tower, Laprake

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë
165,000 €

Apartament 2+1 Për Shitje në Laprakë

  • 2
  • 1
  • 89 m2
  • 27 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Lapraka, Tirane

Shitet Apartament 1+1, Laprake
105,000 €

Shitet Apartament 1+1, Laprake

  • 1
  • 1
  • 60 m2
  • 27 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprak, Tirane

Shitet apartament 1+1 ne Rr. Dritan Hoxha prane Zogut te Zi, ne zonen e Laprakes. Apartamenti ndodhet ne ndertimin COLONNADE , godine multifunksionale. Ndertimi eshte i ri ne faze perfundimtare, me fasade te ventiluar dhe rifinitura te cilesise se fundit dhe arkitekture moderne. Zona ku ndodhet ka akses te shpejt me Qendren e Tiranes vetem 5 minuta,ndermjet Rruges se Durresit, dhe akses direkt me daljen e qytetit, te ish-sheshi Shqiponja dhe Unazen e Madhe. Siperfaqet e apartamenteve variojne nga 60 m2 – 72 m2 ne kate dhe orientime te ndryshme. Kane planimetri me organizim unik me strukture moderne.

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE LAPRAKE
105,000 €

APARTAMENT 1+1 PER SHITJE NE LAPRAKE

  • 1
  • 1
  • 71 m2
  • 26 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Gjergj Legisi, Tirane

Apartament 1+1 per shitje ne laprake tek gjimnazi Aleks Buda Siperfaqje 70 m2 bruto 62 m2 neto Kati 6 me ashensor Me dokumentacion te rregullt

Shitet Apartament 2+1
163,350 €

Shitet Apartament 2+1

  • 2
  • 1
  • 98 m2
  • 26 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

🔥Shitet 2+1🔥 Rezidenca Aura 📍Rr;Dritan Hoxha,Tiranë 📐 Sipërfaqe: 98,8/m2 🏢 Kati: 6 🛋️ Sallon + kuzhinë 🛏️ Dhoma gjumi 2 🚽 Tualet 1 🧭 Orientimi ,Lindje - Pallati faze dorezimi 💶 Cmimi 1,650€ m2 🧔🏻‍♂️Kontakto:Gregor Gjeluci

Apartament 2+1 per shitje Laprake, Bond Tower
Cmimi sipas kerkeses.

Apartament 2+1 per shitje Laprake, Bond Tower

  • 73 m2
  • 25 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartament 2+1 Bond Tower, Laprake

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Aura (Rruga Dritan Hoxha)
181,350 €

• 2
  • 2
  • 99 m2
  • 25 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Komplesi Aura (Rruga Dritan Hoxha), Tirane

Siperfaqe bruto: 116.9 m2, Siperfaqe neto: 99.1 m2, kati 3 (me ashensor) Kompleksi eshte ne faze perfundimtare. Apartamenti eshte i orientuar drejt perendimit. Aparetamenti organizohet ne: ⦁ 1 Dhome ndenje ( + kuzhine) ⦁ 2 Dhoma gjumi ⦁ 2 Tualete ⦁ Ballkon Adresa: Kompleksi Aura, Rruga Dritan Hoxha, Laprake Cmimi: 181.350 €

Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere tek Kompleksi Aura (Rruga Dritan Hoxha)
184,450 €

• 1
  • 1
  • 100 m2
  • 25 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Kompleksi Aura (Rruga Dritan Hoxha), Tirane

Siperfaqe bruto: 118.9 m2, Siperfaqe neto: 99.9 m2, kati 5 (me ashensor) Kompleksi eshte ne faze perfundimtare. Aparatamenti eshte i organizuar nje apartament 1+1 dhe nje garsoniere ne hyrje me vete dhe nje ballkon. Aparetamenti organizohet ne: ⦁ 1 Dhome ndenje ( + kuzhine) ⦁ 1 Dhome gjumi ⦁ 1 Tualet ⦁ Ballkon ⦁ + Garsonierie (me tualet dhe ballkon) Adresa: Kompleksi Aura, Rruga Dritan Hoxha, Laprake Cmimi: 184.450 €

Apartament 2+1 Laprake!
120,000 €

Apartament 2+1 Laprake!

  • 2
  • 1
  • 87 m2
  • 24 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Lapraka, Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Laprake prane shkolles Aleks Buda. Kati i 7 te banim mr hipoteke. 87 m2 siperfaqa totale,78 neto Okazion :Cmimi=120,000 euro

Shitet Apartament 3+1 me Verandë –🏡  Laprakë, Fusha e Sportit
250,000 €

Shitet Apartament 3+1 me Verandë –🏡 Laprakë, Fusha e Sportit

  • 3
  • 1
  • 181 m2
  • 24 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Laprakë, Tirane

⚡Apartament modern me verandë të gjerë dhe ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Shitet i mobiluar, me parket cilësor dhe sistem kondicionimi. Çdo dhomë ka dalje direkte në verandë – ideale për rehati dhe privatësi. Ndërtesë e mirëmbajtur me ashensor dhe dokumentacion të rregullt. 📍 Lokacion perfekt pranë Fushës së Sportit – Laprakë ☎️ Na kontaktoni për më shumë informacion ose vizitë në pronë.

Shitet Apartament 2+1 ne faze perfundimi te E 88 prane karburant Kupola ne Laprake
182,000 €

• 2
  • 1
  • 114 m2
  • 24 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet Apartament 2+1 ne faze perfundimi te E 88 prane karburant Kupola ne Laprake Rruga Dritan Hoxha Siperfaqe 114m² Cmimi 1600 euro/m² 182000 euro

Shitet apartment 2+1 në "COLONNADE", Rruga "Dritan Hoxha" - Tiranë 165,000 €
165,000 €

• 2
  • 1
  • 89 m2
  • 24 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

Shitet apartment 2+1 në "COLONNADE", Rruga "Dritan Hoxha" - Tiranë 165,000 € Shitet apartment 2+1 në "COLONNADE" Siperfaqe totale: 89.2 m Siperfaqe e apartamentit 73.7 Kati 2 Rezidenca moderne "COLONNADE" nje nga projektet me te veçante te kryegytetit, ofron apartmente me organizim efikas, ndriçim natyral dhe standart te larte ndertimi. Struktura trekendore e godines siguron drite natyrale ne çdo ambient dhe pamje te hapura drejt qytetit, duke krijuar nje hapesire te rehatshme dhe elegante per jetese. Karakteristika kryesore: * Apartament 2+1 me planimetri funksionale * Siperfaqe e bollshme dhe ndriçim i plote natyral * Materiale dhe perfundime premium * Godine me dizajn modern dhe arkitekture bashkëkohore * Vendndodhje strategjike në Rrugën "Dritan Hoxha" * Prane qendres se aytetit, institucioneve dhe faciliteteve kryesore Ky apartment eshte nje zgjedhje ideale per banim komod ose investim afatgjate. Per me shume informacion na kontaktoni!

Apartament 2+1 për Shitje në Kompleksin Aura, Laprakë !
175,000 €

Apartament 2+1 për Shitje në Kompleksin Aura, Laprakë !

  • 2
  • 2
  • 121 m2
  • 24 tetor 2025

🏡 Shtepi ne shitje Laprake » Kompleksi Aura, Tirane

🏡 Apartament 2+1 për Shitje në Kompleksin Aura, Laprakë 📍 Vendndodhje strategjike pranë qendrës së Tiranës Në një nga komplekset më të reja dhe më të mirëorganizuara të zonës, ju prezantojmë këtë apartament 2+1 me arkitekturë moderne dhe kubaturë të rregullt, ideal si për banim familjar, ashtu edhe për investim të sigurt. 🔹 Kati: 4 banim 🔹 Sipërfaqe neto: 103 m² 🔹 Sipërfaqe totale: 121.5 m² 🔹 Orientim: Veri-Lindje – ndriçim natyral 🔹 Organizimi i Apartamentit • Sallon i bollshëm me kuzhinë të integruar • 2 dhoma gjumi • 2 tualete • Ballkon i cili aksesohet nga dhomat e gjumit • Koridor shpërndarës 🏗️ Cilësi ndërtimi: • Termoizolim me sistem kapot • Dritare dopio xham për izolim termik dhe akustik • Arkitekturë moderne dhe funksionale ✨ Kompleksi Aura ofron infrastrukturë të kompletuar, akses të lehtë në rrugët kryesore dhe afërsi me institucionet kryesore, duke e bërë këtë një zgjedhje perfekte për një stil jetese të qetë dhe komod.