Shtepi me qera dhe apartamente me qera te lira ne Tirane 1+1, 2+1

Rezultate: 1274

JEPET SUPER APARTAMENT ME QIRA 3+1+2 TEK KOPSHTI BOTANIK

Jepet me qira super apartament 3+1+2 tek Kopshti Botanik. Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, për shkak të fasiliteteve të shumta, komoditetit që ofron për një jetese të rehatshme dhe të qetë qe ajo ofron. Ndodhet në katin e 3-të,të një pallati me ashensor, të mirëadministruar. Apartamenti është i organizuar në: -1 Ambient ndenjie së bashku me kuzhinen -3 Dhoma gjumi -2 Tualete - Korridor shpërndarës Siperfaqja e apartamentit është: 145m² Ofrohet i mobiluar dhe i arreduar në mënyrë bashkëkohore, me të gjitha pajisjet e nevojshme. Apartamenti eshte i ndricuar gjate gjithe dites. Per informacione më të detajuara ose per të planifikuar një vizitë në pronë, na kontaktoni në +355692033500.

1,200 € / ne muaj
24/07/2024
  • 145 m2
  • 3 Dhoma gjumi
  • 2 Tualete

🏡 Shtepi me qera ne Tirane » KOPSHTI BOTANIK, Tirane

Kur kërkoni për shtepi me qera ne Tirane është e rendesishme te shikohen faktorë si vendndodhja, buxheti, siperfaqja dhe sherbimet qe ka afer. Një shtëpi e mire duhet të ofrojë një ekuilibër midis cmimit dhe komoditetit, te kete pranë transportin publik, shkolla dhe zona tregtare. Sigurohuni që gjithmonë të shikoni plotësisht marrëveshjen e qirasë dhe të jeni të vetëdijshëm për çdo kosto shtesë si shërbimet komunale, mirëmbajtjen dhe depozitat e sigurisë. Ne ofrojme opsione te ndryshme 1+1, 2+1 ose garsoniere.

office-address