Univers city shtepi ne shitje dhe apartamente ne shitje te githa njesite 1+1 dhe 2+1

Rezultate: 76

SUPER OKAZION,TEK UNIVERS CITY APARTAMENT 2+1+2+POST PARKIMI PER SHITJE !

KOMPLEKSI REZIDENCIAL UNIVERS CITY, ndodhet në zonën e Laknasit, vetëm 2 minuta nga QTU, shumë pranë autostradës Tiranë Durrës. Vetëm 7.3km dhe 15 minuta larg sheshit Skënderbej, ky kompleks banimi ofron mundësi aksesi në metropol dhe gjithashtu mundësinë e një jetese të qetë larg ngarkesës së kryeqytetit. Univers City është konceptuar si një qytet universal i kompletuar me të gjitha facilitetet e nevojshme për të përmbushur të gjitha nevojat dhe komoditetet e çdo familjeje. Kompleksi rezidencial ndodhet shumë pranë (vetëm 2 minuta) larg njërës nga qendrave tregtare më të mëdha në vend, QTU (Qendra Tregtare Univers) e cila ofron dyqanet e nevojshme për ju si supermarkete, dyqane veshjesh, bar e restorant, arredimi shtëpiak, kinema, etj. Eksploroni mundësinë e të jetuarit në një zonë të qetë dhe komode. AVANTAZHET E “UNIVERS CITY” Kompleksi ndodhet në një zonë tejet të favorshme për këdo që dëshiron të jetojë në një lagje moderne por larg zhurmës së kryeqytetit. Një pozitë ideale për këdo që kërkon një apartament komod i rrethuar nga të gjitha facilitetet e nevojshme për të gjitha moshat e nevojat. Brenda në kompleks do të ndërtohen: Shkollë dhe Kopësht publik Nuk do të keni pse të shqetësoheni se ku do të shkollohen dhe edukohen fëmijët tuaj dhe për sigurinë e tyre pasi brenda në kompleks do të ndërtohet një shkollë dhe kopësht publik me standardet më të larta dhe siguri. Qendër shëndetësore Ne do të kujdesemi për shëndetin tuaj duke ndërtuar brenda objektit një qendër shëndetësore me parametrat më të larta në shërbimin tuaj. Shëndetësi e siguruar pranë jush pa u shqetësuar për distancën e spitaleve. Njësi të ndryshme shërbimi Fusha sportive, hapësira të gjelbra, 3 kënde sportive të standardeve më të larta të dedikuara aktivitetit fizik për banorët e kompleksit, ndër më të mëdhatë në vend. Kënde lojërash për fëmijët Hapësira të veçanta ku fëmijët tuaj të socializohen e të argëtohen dhe ku ju mund të kaloni kohë familjarisht. Hapësira për parkim Duke iu larguar stresit të metropolit se ku do të parkoni makinën tuaj, Univers City ofron hapësira për parkim nëntokësor të cilësisë më të lartë dhe të siguruar për mjetin tuaj. Siguria Përsa i përket sigurisë, objekti do të ruhet 24 orë në 7 ditë duke ju siguruar paqe të mendjes dhe siguri që shtëpia, familja dhe ambjenti rreth jush të jetë ndër më të sigurtët në Shqipëri. Akses me Qendrën e Tiranës Për akses më të lehtë me qendrën e Tiranës, Univers City do të ketë linjën e saj të urbanit çdo 10 minuta me sheshin Skënderbej. SISTEM KOMPLEKS Termoizolimi në godinat e banimit të projektit Univers City përbëhet nga sisteme të ndërthurura inxhinierike ku aplikohet muraturë e dyfishtë me një shtresë leshi guri të dendur (100kg/m3) midis për izolim termik dhe akustik ndërmjet apartamenteve. Apartamenti te cilin ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ka nje siperfaqje prej 135,70m2 bruto dhe 116m2 neto,ndodhet ne katin e 8-te dhe te fundit .Organizohet nga nje korridor i cili ben shperndarjen ne sallon+kuzhine dhe ne dy dhomat e gjumit njera prej te cilave me tualet ,ne tualetin kryesor dhe ballkonin .Aktualisht ne faze pllake . POSTI PARKIMIT I PERFSHIRE NE CMIM . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr +355692055138!

120,000 €
20/07/2024
 • 135 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Univers city shtepi ne shitje » Kashar, Tirane

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, E GATSHME PER BANIM

SHITET APARTAMENT 2+1 TE UNIVERS CITY, GODINA E PERFUNDUAR. Informacion mbi apartamentin: • Siperfaqe totale: 83.79m2 • Siperfaqe neto: 73.5m2 • Kati 3 Organizimi: • 2 dhoma gjumi • 1 sallon ndenje se bashku me kuzhinen • 1 tualet • 1 ballkon me dy dalje Cilësime të tjera: • Godina e perfunduar • Cilesi e larte ndertimi • Opsion ideal investimi • Izolim termik, akustik Pershkrimi i objektit • Kompleksi Univers City do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi si dyqane, bare & restorante, hapësirë të gjelbër, kënde të ndryshme sportive me parametra profesionale, kënde lojrash për fëmijë, markete, kopshte, palestër, siguri 24 orë, mirembajtje e ambienteve të përbashkëta, transport urban i vazhdueshëm Qender – QTU – Univers City etj. Për një vizitë në pronë na kontaktoni!

92,000 €
19/07/2024
 • 84 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Univers city shtepi ne shitje » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Univers City, apartament 1+1 në shitje

Univers City, apartament 1+1 në shitje Apartamenti ka një sipërfaqe prej 65.91 m2 dhe sipërfaqe neto 56 m2 Ndodhet në katin e VI-të banim i objektit në fazë ndërtimi Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon. Apartamenti është në fazë ndërtimi Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim etj. Zona rezidenciale do të ofrojë shumëllojshmëri ndërtesash që do ti përshtatet cdo kategorie blerësi, shkollë publike brenda kompleksit, njesi të ndryshme shërbimi Cmimi i shitjes 65000 euro

65,000 €
18/07/2024
 • 65 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Univers city shtepi ne shitje » Univers City, Tirane

Apartament 2+1+2 Per Shitje, Univers City

Univers City eshte nje kompleks rezidencial me infrastrukture bashkekohore, nje mundesi per te mos u humbur! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-t banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 126,6m2, siperfaqe apartamenti 108,55 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18,05 m2, te nje ndertimi te ri te perfunduar. Apartamenti organizohet ne: ambient ndenjje, kend gatimi, 1 dhome gjumi me tualet, i dhome gjumi, 1 Tualet, Ballkon Ndodhet në periferi të Tiranës, 10 minuta me makinë nga Sheshi “Skënderbej”, 15 minuta larg nga Aeroporti “Nënë Tereza”, 30 minuta nga qendra e Durrësit dhe akses i gjithanshëm drejt qendrës së Tiranës dhe akseve kombëtare.Kompleksi do të ofrojë cilësi të lartë ndërtimi, infrastrukture, fasade e jashtme me sistem kapot, izolim akustik, tarraca me termoizolim, sistem i testuar me struktura antisizmike, barrier fizike për zhurmat, mundësi përzgjedhjeje të rifiniturave dhe personalizim të pronës. Per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.

120,270 €
03/07/2024
 • 126 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Univers city shtepi ne shitje » Qendra Tregtare QTU, Tirane

SHITET APARTAMENT 1+1 UNIVERS CITY,PRANE QENDRES TREGTARE QTU!

Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt me Sip.Bruto:67.53 m2 edhe Sip.neto: 56.23 m2. Godina do te perfundoje shtator te 2025, aktualisht faze karabinaje. Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit. Shkollë dhe Kopsht publik brenda kompleksit, me standartet më të larta për komoditetin e fëmijëve tuaj. Qendër shëndetësore brenda kompleksit, në shërbim të banorëve të dedikuar të komiunitetit. Mos e humbisni kete mundesi, si per investim ashtu edhe per banim . Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni!

63,000 €
21/06/2024
 • 68 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

🏡 Univers city shtepi ne shitje » KOMPLEKSI UNIVERS CITY Tirana, Albania, Tirane

Shitet apartament 2+1 ne Univers City

Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 104.7 m2, siperfaqe te brendshme 91.5 m2 dhe te perbashket 13.2 m2. Njesia ka dy dhoma fjetjeje. Kompleksi momentalisht ka mbaruar fazen e suvatimit dhe dhe po behet kapota e jashtme. Vendndodhja ku eshte pozicionuar kompleksi eshte nje nder zonat me te preferuara per te banuar dhe investuar duke qene se cmimet jane me ekonomike se kudo tjeter dhe ofrohet brenda objekteve te ndertuara nje mikroklime sherbimesh, duke siguruar keshtu nje ambient mikprites per kedo. Qofshin cifte te reja qe po kerkojne banese per here te pare, apo ata qe kerkojne te investojne ne nje banese te dyte, ky eshte vendi ideal ku te beni blerjen tuaj. Cmimi eshte 900 €/m2 Per cdo informacion te metejshem jeni te lutur te na kontaktoni.

94,230 €
03/06/2024
 • 104 m2
 • 2 Dhoma gjumi

🏡 Univers city shtepi ne shitje » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Apartament 3+1, ne Shitje, tek Univers City

Univers City eshte nje kompleks rezidencial me infrastrukture bashkekohore, nje mundesi per te mos u humbur! Njesia e banimit ndodhet ne katin e 4-t banim dhe ka nje siperfaqe totale prej 119.65 m2, siperfaqe apartamenti 100.77 m2 dhe siperfaqe te perbashket 18.88 m2. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-t dhe organizohet ne: Ambient ndenjje Kend gatimi 3 Dhoma Gjumi 2 Tualete 2 Ballkone Ndertimi eshte ne faze pllake. Vendndodhja ku eshte pozicionuar kompleksi eshte nje nder zonat me te preferuara per te banuar dhe investuar duke qene se cmimet jane me ekonomike se kudo tjeter dhe ofrohet brenda objekteve te ndertuara nje mikroklime sherbimesh, duke siguruar keshtu nje ambient mikprites per kedo. Qofshin cifte te reja qe po kerkojne banese per here te pare, apo ata qe kerkojne te investojne ne nje banese te dyte, ky eshte vendi ideal ku te beni blerjen tuaj. Cmimi eshte 900 €/m2 Per informacione te metejshme jeni te lutur te na kontaktoni.

107,685 €
01/06/2024
 • 119 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

🏡 Univers city shtepi ne shitje » Qendra Tregtare QTU, Tirane

Univers city eshte kompleks rezidencial me infrastrukturë bashkëkohore duke ofruar shtepi me madhesi te ndryshme 1+1, 2+1, 3+1 dhe garsoniere. Univers City do të jetë komuniteti që do t’ju ofrojë qetësinë, atmosferën relaksuese, sigurinë, lehtësinë dhe komoditetin e një qyteti të vogël, duke pasur luksin që të jeni afër qendrës së kryeqytetit.

Me te kerkuarat

office-address