Njoftime Falas per shtepi me qera/ne shitje, apartamente, zyra, lokale.

Rezultate: 29

Shitet apartament 2+1 tek Ilyonis Residence, Rana e Hedhun !

Në zonën e Ranës së Hedhun, Ilyonis Residence ofron një stil jetese të lartë dhe komoditet të përsosur. Ky kompleks rezidencial përfshin siguri, dy pishina, zona relaksimi me spa, palestër, si dhe hapësira të dedikuara për qëndrime familjare me parqe për fëmijët dhe plazh privat. Gjithashtu, kompleksi ofron dyqane, bare dhe restorante në vend, duke krijuar një mjedis të plotë për banorët. •Apartament 2+1 me sipërfaqe prej 105 m², i pozicionuar për të shijuar pamje të ngjashme. Apartamenti vjen me çertifikatë pronësie . ♦Me një çmim prej 1900€/m², Ilyonis Residence është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë luksin dhe rehatinë. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni!

199,500 €
08/07/2024
 • 105 m2
 • 1 Dhoma gjumi

Apartament Per shitje » Ilyonis Residence, Rana e Hedhun , Shëngjin, Lezhe

NE SHENGJIN APARTAMENT 1+1 PER SHITJE!

Ofrojme super apartament 1+1 per shitje ne Shengjin prane vijes bregdetare. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati te ri te mireadministruar, dhe ka siperfaqe 70 m2. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen te ambienti i ndenjes dhe i gatimit, tek dhoma e gjumit, tualeti dhe 2 ballkonet te cilat kane pamje te lire. Apartamenti eshte ne fazen ne te cilen ju mund t'i beni punimet e brendshme, ta arredoni apo mobiloni sipas deshires suaj. Disponon gjithashtu dokumentacion te rregullt hipotekor. Eshte nje mundesi shume e mire investimi pasi Shengjini eshte bere nje destinacion teper i pelqyer si per vendasit ashtu dhe per turistet e huaj. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni ne nr. +355692055138!

70,000 €
01/07/2024
 • 70 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

Apartament Per shitje » Shengjin, Lezhe

Shiten dy apartamente 1+1 tek Ilyonis Residence, Rana e Hedhun !

Në zonën e Ranës së Hedhun, Ilyonis Residence ofron një stil jetese të lartë dhe komoditet të përsosur. Ky kompleks rezidencial përfshin siguri, dy pishina, zona relaksimi me spa, palestër, si dhe hapësira të dedikuara për qëndrime familjare me parqe për fëmijët dhe plazh privat. Gjithashtu, kompleksi ofron dyqane, bare dhe restorante në vend, duke krijuar një mjedis të plotë për banorët. ♦Të dhënat: • Apartament i ndarë në dy njësi 1+1 me sipërfaqe totale prej 188 m², të dy me dalje në ballkon dhe me pamje mahnitëse të detit dhe gjelbërimit. ♦Me një çmim prej 1700€/m², Ilyonis Residence është zgjedhja ideale për ata që kërkojnë luksin dhe rehatinë. Për më shumë informacion, mos hezitoni të na kontaktoni!

319,600 €
14/05/2024
 • 188 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

Apartament Per shitje » Ilyonis Residence, Rana e Hedhun , Shëngjin, Lezhe

Apartament 1+1 në shitje tek Royal Residence, Shengjin

Apartament 1+1 në shitje tek Royal Residence, Shengjin Apartamenti ka një sipërfaqe bruto prej 75.7 dhe sipërfaqe neto 62.7 m2 Ndodhet në katin e III-të të një pallati të ri Organizohet në një ambient ndenjie dhe gatimi, një dhomë gjumi, një tualet dhe ballkon Godina ngrihet në brezin e parë të ndërtimit, pranë ranishtes. Ballkonet janë element i veçantë i “Royal Residence”, të cilët kanë forma organike dhe ndryshojnë nga kati në kat, duke krijuar edhe fasadën e veçantë të objektit. E projektuar në këtë mënyrë, “Royal Residence” u ofron të gjitha apartamenteve mundësinë të ketë pamje nga deti. Objekti është i ndarë në 4 shkallë, secila e pajisur me nga 2 ashensorë. Forma “U” e “Royal Residence” krijon mundësinë për ambiente rekreacioni në mes të saj për të gjithë banorët, me gjelbërim dhe hapësira për fëmijët. Cmimi i shitjes 1250 euro/m2 Totali 94625 euro

94,625 €
21/02/2024
 • 76 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

Apartament Per shitje » royal residence, Lezhe

Me te kerkuarat

Shtepi me qera
Shtepi ne shitje
Toke ne shitje
Lokal me qera
Lokal ne shitje
Zyre me qera
Zyra ne shitje
Vila me qera
Vila ne shitje
Apartament ne shitje
Shtepi me qera 1+1
Shtepi me qera 2+1
Apartament me qera
Ambjent Biznesi Me Qera
Ambjent Biznesi Ne Shitje
Toke me qera
Apartament me qera
Shtepi me qera ne Tirane
Shtepi me qera Durres
Shtepi me qera 1+1 Tirane
Shtepi me qera 2+1 Tirane
Garsoniere me qera Tirane
Shtepi ne shitje Tirane
Apartamente ne shitje ne Tirane
Apartamente me qera ne Tirane
Shtepi ne shitje Durres
Shtepi me qera ne Durres 2 + 1
Shtepi me qera ne Durres 1 + 1
Garsoniere me qera Durres
Shtepi me qera ne Vlore 2 + 1
Shtepi me qera ne Vlore 1 + 1
Garsoniere me qera Vlore
Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Durres 1 + 1
Garsoniere ne shitje Durres
Shtepi ne shitje ne Vlore 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1
Garsoniere ne shitje Vlore
Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1
Shtepi ne shitje 2 + 1
Shtepi ne shitje 1 + 1
Apartament ne shitje ne Tirane
Shtepi me qera Vlore
Shtepi ne shitje Vlore
Shtepi me qera ne Astir
Shtepi ne shitje ne Astir
Shtepi ne shitje Shkoder
Shtepi ne shitje Lezhe
Shtepi ne shitje Kamez
Shtepi ne shitje Divjake
Shtepi ne shitje Vore
Shtepi ne shitje Elbasan
Shtepi ne shitje Kavaje
Shtepi ne shitje Lushnje
Shtepi ne shitje Fier
Shtepi ne shitje Berat
Shtepi ne shitje Pogradec
Shtepi ne shitje Korce
Shtepi ne shitje Sarande
Shtepi me qera ne Shkoder
Shtepi me qera ne Lezhe
Shtepi me qera ne Divjake
Shtepi me qera ne Kamez
Shtepi me qera ne Vore
Shtepi me qera ne Elbasan
Shtepi me qera ne Kavaje
Shtepi me qera ne Lushnje
Shtepi me qera ne Fier
Shtepi me qera ne Berat
Shtepi me qera ne Pogradec
Shtepi me qera ne Korce
Shtepi me qera ne Sarande
Shtepi me qera Unaza e Re
Shtepi ne shitje Unaza e Re
Shtepi me qera 21 Dhjetori
Shtepi ne shitje 21 Dhjetori
Shtepi me qera Rruga e Kavajes
Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes
Shtepi me qera Fresku
Shtepi ne shitje Fresku
Shtepi me qera Don Bosko
Shtepi ne shitje Don Bosko
Shtepi me qera Komuna e Parisit
Shtepi ne shitje Komuna e Parisit
Shtepi me qera Liqeni i Thate
Shtepi ne shitje Liqeni i Thate
Shtepi me qera Stacioni I trenit
Shtepi ne shitje Stacioni I trenit
Shtepi me qera Kodra e Diellit
Shtepi ne shitje Kodra e Diellit
Shtepi me qera Ali Demi
Shtepi ne shitje Ali Demi
Shtepi me qera Ish Blloku
Shtepi ne shitje Ish Blloku
Shtepi me qera Farke
Shtepi ne shitje Farke
Shtepi me qera Ish Fusha e Aviacionit
Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit
Shtepi me qera Laprake
Shtepi ne shitje Laprake
Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik
Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik
Shtepi me qera Myslym Shyri
Shtepi ne shitje Myslym Shyri
Shtepi me qera Rruga e Elbasanit
Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit
Shtepi me qera Sheshi Skenderbej (Qender)
Shtepi ne shitje Sheshi Skenderbej (Qender)
Shtepi me qera Yzberisht
Shtepi ne shitje Yzberisht
Shtepi me qera Rruga e Dibres
Shtepi ne shitje Rruga e Dibres
Shtepi me qera Pazari I ri
Shtepi ne shitje Pazari I ri
Shtepi me qera Qendra Tregtare QTU
Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU
Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG
Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG
Shtepi me qera Rruga 5 Maji
Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji
Shtepi me qera Xhamlliku
Shtepi ne shitje Xhamlliku
Shtepi me qera Bulevardi i Ri
Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri
Shtepi me qera Rruga e Durresit
Shtepi ne shitje Rruga e Durresit
Shtepi me qera Selite
Shtepi ne shitje Selite
Shtepi me qera Selvia
Shtepi ne shitje Selvia
Shtepi me qera Vasil Shanto
Shtepi ne shitje Vasil Shanto
Shtepi me qera Casa Italia
Shtepi ne shitje Casa Italia
Shtepi me qera Porcelan
Shtepi ne shitje Porcelan
Shtepi me qera Kthesa e Kamzes
Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes
Shtepi me qera Kinostudio
Shtepi ne shitje Kinostudio
Shtepi me qera Rruga e Kosovareve
Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve
Shtepi me qera Sauk
Shtepi ne shitje Sauk
Shtepi me qera Zogu I Zi
Shtepi ne shitje Zogu I Zi
Shtepi me qera Oxhaku
Shtepi ne shitje Oxhaku
Shtepi me qera Rruga Bardhyl
Shtepi ne shitje Rruga Bardhyl
Shtepi me qera Rruga Dritan Hoxha
Shtepi ne shitje Rruga Dritan Hoxha
Shtepi me qera Rruga e Barrikadave
Shtepi ne shitje Rruga e Barrikadave
Shtepi me qera Tregu Elektrik
Shtepi ne shitje Tregu Elektrik
Shtepi me qera Bulevardi Zogu I
Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I
Shtepi me qera Liqeni i Tiranes
Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes
Shtepi me qera Brryli
Shtepi ne shitje Brryli
Shtepi me qera Lunder
Shtepi ne shitje Lunder
Shtepi me qera Shkolla e Kuqe
Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe
Shtepi me qera Ish Ekspozita
Shtepi ne shitje Ish Ekspozita
Shtepi me qera Jordan Misja
Shtepi ne shitje Jordan Misja
Shtepi me qera Rruga Mine Peza
Shtepi ne shitje Rruga Mine Peza
Shtepi me qera Mjull - Bathore
Shtepi ne shitje Mjull - Bathore
Shtepi me qera Autostrada Tirane - Durres
Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres
Shtepi me qera Medreseja
Shtepi ne shitje Medreseja
Shtepi me qera Ish Dogana
Shtepi ne shitje Ish Dogana
Shtepi me qera Kombinat
Shtepi ne shitje Kombinat
Shtepi me qera Paskuqan
Shtepi ne shitje Paskuqan
Shtepi me qera Sheshi Willson
Shtepi ne shitje Sheshi Willson
Shtepi me qera Shkolla e Baletit
Shtepi ne shitje Shkolla e Baletit
Shtepi me qera Stadiumi Dinamo
Shtepi ne shitje Stadiumi Dinamo
Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza)
Shtepi ne shitje Spitali QSUT (Nene Tereza)
Shtepi me qera Ish Parku Autobuzave
Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave
Shtepi me qera Sauk i Ri
Shtepi ne shitje Sauk i Ri
Shtepi me qera Shkolla e Bashkuar
Shtepi ne shitje Shkolla e Bashkuar
Shtepi me qera Shkoze
Shtepi ne shitje Shkoze
Shtepi me qera Babrru
Shtepi ne shitje Babrru
Shtepi me qera Sauk i Vjeter
Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter
Shtepi me qera Pallati me Shigjeta
Shtepi ne shitje Pallati me Shigjeta
Shtepi me qera Globe
Shtepi ne shitje Globe
Shtepi me qera Kashar
Shtepi ne shitje Kashar
Shtepi me qera Vore
Shtepi ne shitje Vore
Shtepi me qera Linze
Shtepi ne shitje Linze
Shtepi me qera Rruga Fortuzi
Shtepi ne shitje Rruga Fortuzi
Shtepi me qera Vilat Gjermane
Shtepi ne shitje Vilat Gjermane
Shtepi me qera Bulevardi Zhan Dark
Shtepi ne shitje Bulevardi Zhan Dark
Shtepi me qera Dajt
Shtepi ne shitje Dajt
Shtepi me qera Institut
Shtepi ne shitje Institut
Shtepi me qera Misto Mame
Shtepi ne shitje Misto Mame
Shtepi me qera Restorant Durresi
Shtepi ne shitje Restorant Durresi
Shitet shtepi
Univers city shtepi ne shitje
Vlora Marina
Kompleksi Delijorgji shtepi me qera
Square 21 shtepi me qera shitje
Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje
Shtepi ne shitje okazion
Kerkoj shtepi me qera
Turquoise Marina
Ringside Residence Paskuqan
Shtepi ne shitje skele vlore
Shtepi ne shitje lungomare Vlore
Shtepi me qera lungomare Vlore
Palm paradise Qerret
office-address