Njoftime Falas per shtepi me qera/ne shitje, apartamente, zyra, lokale.

Rezultate: 2177

TOKE-TRUALL PRANE XHAMISE ME 4 MINARE , PLAZH PER SHITJE!

Toka ndodhet ne nje pozicion te pershtatshem per krijimin e nje jetese te qete dhe te rehatshme . Disponon 500 m2 ne dokumenta dhe ndodhet prane Unazes se Durresit dhe vetem 950 metra larg Vijes Bregdetare te detit Adriatik . Zona disponon te gjitha fasilitetet e nevojshme si Farmaci , Markete , Bare , Ambiente gjelberimi , Kopeshte , Shkolla dhe shume te tjera . Nje favor teper i madh eshte qe prona eshte trruall ne certifikaten e pronesise dhe eshte e gatshme per marrjen e lejes se ndertimit dhe zhvillimin e cfaredo objekti ne te . Permban dokumentacion te rregullt hipotekor dhe eshte e gatshme per shitje . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

69,000 €
24/07/2024
 • 500 m2

Toke Per shitje » Prane Xhamise 4 Minare , Plazh, Durres

SHITET VILE NE GOLEM !

Vila ndodhet zonen e Golemit. Vila ka nje siperfaqe ndertimi prej 93 m2 dhe siperfaqe trualli prej 441 m2. Eshte e organizuar ne dhome ndenje me oxhak , kuzhine e vecuar me ajrosje natyrale , dy dhoma gjumi, dy tualete , nje depo dhe nje ballkon qe ka dalje tek te dyja dhomat e gjumit. Vila eshte totalisht e arreduar dhe gjithashtu eshte instaluar dhe rrjeti i kaldajave . Eshte e rrethuar me kopesht qe ofron ajrosje natyrale te viles.Zona ne te cilen eshte ndertuar vila ruhet me roje dhe jane rreth 40 vila te tjera ne te njejten zone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni.

450,000 €
24/07/2024
 • 441 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

Vile Per shitje » Golem, Kavaje, Tirana County, Central Albania, 250, Durres

APARTAMENT 1+1 ME PAMJE DETI TE RROTA E KUQE , PLAZH PER SHITJE !

Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje godine 5 kateshe ne vije te pare me detin dhe me pamje nga deti tek rrota e kuqe . Organizohet nga 1 korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne 1 dhome ndenje + kuzhine , 1 dhome gjumi , 1 tualet dhe 1 ballkon te bollshem me pamje nga deti . Fale orientimit te tij te favorshem Jug-Lindje e ben qe ky apartament te kete drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites . Ndodhet ne nje nder pallatet me cilesore ne zonen e plazhit pa demtime nga termeti dhe teper i mirembajtur . Zona ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme per nje jetese sa me te mire dhe komode ose mund te shihet gjithashtu si nje mundesi e shkelqyer investimi pasi afersia me detin dhe pamja nga deti qe apartamenti disponon e ben nje prone teper te kerkuar nga kliente te ndryshem . Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni !

110,000 €
23/07/2024
 • 72 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

Apartament Per shitje » Lagja 13 Plazh Rrota e Kuqe, Durres

APARTAMENT 2+1 ME GARAZH TE REZIDENCA "WHITE HILL" DURRES , PER QIRA!

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor te ndertuar viteve te fundit. Organizohet nga nje korridor qe ben shperndarjen e ambienteve ne nje dhome ndenje me kuzhine , dy dhoma gjumi , nje tualet, nje ballkon dhe nje garazh. Apartamenti eshte i investuar dhe i mobiluar deri ne detaje ka pamje anesore deti dhe pamje nga pishina. Zona dhe rezidenca ne te cilen ndodhet ky apartament eshte nje vlere e shtuar pasi i ofron te gjitha facilitet e nevojshme per nje jetese te qete dhe komode . Preferohet te jepet per qira afatgjata. Apartamenti eshte i lire nga 4 shtatori 2024. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kotaktoni!

1,000 € / ne muaj
23/07/2024
 • 100 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

Apartament Me qera » Rezidenca "White Hill", Durres

Godine me Toke per Shitje, Ne Maminas, Durres

Godina ndodhet në zonën e Maminasit , një ndërtesë 4 katëshe me sipërfaqe totale ndërtimi prej 4000m2. Ka nje toke me siperfaqe 16,000 m2 e rrethuar me mure e organizuar ne forme parku me vende pushimi dhe mundesi parkimi. Godina ka nje hapsire te mire oranizuar qe mund te sherbeje per kompleks pishinash dhe hoteleri, qender rehabilitimi, azil, spital etj Kati i pare i Godines ka nje organizim te pershtatshem per shfrytezim si, ambient kuzhine dhe per bar-restorant, mense etj . Godina ka gjithsej 22 dhoma me tualete per kat me 2 ashensore njeri me kapacitet 22 persona dhe tjetri me kapacitet 6 persona dhe nje tarrace te madhe te shfrytezueshme. Ndertesa ka nje cilesi te larte ndertimi ne materiale, e veshur me kopote 10 cm trashesi, rrjet elektrik dhe hidraulik dhe dyert dhe dritaret me triplo xhama termik. Prona eshte e pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ose vizite ne prone, ju lutem na kontaktoni per nje takim.

3,300,000 €
22/07/2024
 • 4000 m2

Apartament Per shitje » Maminas, Durres

SHITET SUPER APARTAMENT 2+1 TEK GJIRI I LALEZIT NE KOMPLEKSIN "LURA 2"!

Apartamenti ndodhet ne nje nga resortet me te kerkuara te Gjirit te Lalezit "Lura 2". Apartamenti organizohet nga sonxhorno me dalje ne ballkon, kuzhina, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon, tualeti si dhe ballkon. Ka nje siperfaqe totale apartamenti 98.5m2 dhe siperfaqe neto 90.39m2. Apartamenti eshte i mobiluar ne detaj me cilesi mjaft te mire dhe shitet i mobiluar, gjithashtu vlen per ty permendur qe ndodhet ne nje pozicion te mire te kompleksit qe te afron nje pamje fantastike nga kopshti i hotelit qe ndodhet brenda kompleksit. Afërsia me Tiranën dhe Durrësin e bën atë një shtëpi të dytë për të gjithë ata që jetojnë 20 deri në 40 minuta larg. Në të njëjtën kohë, është një investim i sigurtë me kthime të shpejtë, falë rritjes vjetore të vlerës së pronës, por edhe mundësisë për të dhënë me qera gjatë gjithë vitit. Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

195,000 €
22/07/2024
 • 98 m2
 • 2 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

Apartament Per shitje » Gjiri i Lalzit Lura 2, Durres

PAPAFINGO 3+1+2+ VERANDE ME PAMJE DETI TEK SHKEMBI KAVAJES PER SHITJE !

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 dhe te fundit te nje godine 10 kateshe me ashensor dhe me administrim ne zonen e Shkembit te Kavajes, Durres. Organizohet nga nje dhome ndenje e madhe se bashku me ambientin e gatimit, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, 1 ballkon me pamje deti dhe gjithashtu nje verande serish me pamje deti. Papafingo eshte e restauruar totalisht me punime cilesore si: dyer dritare te jashtme plastike dopio-xham dhe me izolim akustik, tavane te varura me spote dhe led, pllaka cilesore dhe elektrike e hidraulike cilesore. Pamja e detit gjithashtu ja rrit vleren kesaj papagingoje e cila ndodhet vetem 120metra larg nga deti. Prona disponon 122m2 te brendshme ne certifikate, 15m2 ambient te perbashket dhe 78m2 verande, dokumentacioni eshte i rregullt dhe i gatshem per shitje ! Per me teper informacion apo per nje vizite nga afer ne prone na kontaktoni !

190,000 €
20/07/2024
 • 215 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 2 Tualete

Apartament Per shitje » Shkembi Kavajes, rruga dytesore, Durres ALB, Durres

Me te kerkuarat

Shtepi me qera
Shtepi ne shitje
Toke ne shitje
Lokal me qera
Lokal ne shitje
Zyre me qera
Zyra ne shitje
Vila me qera
Vila ne shitje
Apartament ne shitje
Shtepi me qera 1+1
Shtepi me qera 2+1
Apartament me qera
Ambjent Biznesi Me Qera
Ambjent Biznesi Ne Shitje
Toke me qera
Apartament me qera
Shtepi me qera ne Tirane
Shtepi me qera Durres
Shtepi me qera 1+1 Tirane
Shtepi me qera 2+1 Tirane
Garsoniere me qera Tirane
Shtepi ne shitje Tirane
Apartamente ne shitje ne Tirane
Apartamente me qera ne Tirane
Shtepi ne shitje Durres
Shtepi me qera ne Durres 2 + 1
Shtepi me qera ne Durres 1 + 1
Garsoniere me qera Durres
Shtepi me qera ne Vlore 2 + 1
Shtepi me qera ne Vlore 1 + 1
Garsoniere me qera Vlore
Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Durres 1 + 1
Garsoniere ne shitje Durres
Shtepi ne shitje ne Vlore 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1
Garsoniere ne shitje Vlore
Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1
Shtepi ne shitje 2 + 1
Shtepi ne shitje 1 + 1
Apartament ne shitje ne Tirane
Shtepi me qera Vlore
Shtepi ne shitje Vlore
Shtepi me qera ne Astir
Shtepi ne shitje ne Astir
Shtepi ne shitje Shkoder
Shtepi ne shitje Lezhe
Shtepi ne shitje Kamez
Shtepi ne shitje Divjake
Shtepi ne shitje Vore
Shtepi ne shitje Elbasan
Shtepi ne shitje Kavaje
Shtepi ne shitje Lushnje
Shtepi ne shitje Fier
Shtepi ne shitje Berat
Shtepi ne shitje Pogradec
Shtepi ne shitje Korce
Shtepi ne shitje Sarande
Shtepi me qera ne Shkoder
Shtepi me qera ne Lezhe
Shtepi me qera ne Divjake
Shtepi me qera ne Kamez
Shtepi me qera ne Vore
Shtepi me qera ne Elbasan
Shtepi me qera ne Kavaje
Shtepi me qera ne Lushnje
Shtepi me qera ne Fier
Shtepi me qera ne Berat
Shtepi me qera ne Pogradec
Shtepi me qera ne Korce
Shtepi me qera ne Sarande
Shtepi me qera Unaza e Re
Shtepi ne shitje Unaza e Re
Shtepi me qera 21 Dhjetori
Shtepi ne shitje 21 Dhjetori
Shtepi me qera Rruga e Kavajes
Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes
Shtepi me qera Fresku
Shtepi ne shitje Fresku
Shtepi me qera Don Bosko
Shtepi ne shitje Don Bosko
Shtepi me qera Komuna e Parisit
Shtepi ne shitje Komuna e Parisit
Shtepi me qera Liqeni i Thate
Shtepi ne shitje Liqeni i Thate
Shtepi me qera Stacioni I trenit
Shtepi ne shitje Stacioni I trenit
Shtepi me qera Kodra e Diellit
Shtepi ne shitje Kodra e Diellit
Shtepi me qera Ali Demi
Shtepi ne shitje Ali Demi
Shtepi me qera Ish Blloku
Shtepi ne shitje Ish Blloku
Shtepi me qera Farke
Shtepi ne shitje Farke
Shtepi me qera Ish Fusha e Aviacionit
Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit
Shtepi me qera Laprake
Shtepi ne shitje Laprake
Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik
Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik
Shtepi me qera Myslym Shyri
Shtepi ne shitje Myslym Shyri
Shtepi me qera Rruga e Elbasanit
Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit
Shtepi me qera Sheshi Skenderbej (Qender)
Shtepi ne shitje Sheshi Skenderbej (Qender)
Shtepi me qera Yzberisht
Shtepi ne shitje Yzberisht
Shtepi me qera Rruga e Dibres
Shtepi ne shitje Rruga e Dibres
Shtepi me qera Pazari I ri
Shtepi ne shitje Pazari I ri
Shtepi me qera Qendra Tregtare QTU
Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU
Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG
Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG
Shtepi me qera Rruga 5 Maji
Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji
Shtepi me qera Xhamlliku
Shtepi ne shitje Xhamlliku
Shtepi me qera Bulevardi i Ri
Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri
Shtepi me qera Rruga e Durresit
Shtepi ne shitje Rruga e Durresit
Shtepi me qera Selite
Shtepi ne shitje Selite
Shtepi me qera Selvia
Shtepi ne shitje Selvia
Shtepi me qera Vasil Shanto
Shtepi ne shitje Vasil Shanto
Shtepi me qera Casa Italia
Shtepi ne shitje Casa Italia
Shtepi me qera Porcelan
Shtepi ne shitje Porcelan
Shtepi me qera Kthesa e Kamzes
Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes
Shtepi me qera Kinostudio
Shtepi ne shitje Kinostudio
Shtepi me qera Rruga e Kosovareve
Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve
Shtepi me qera Sauk
Shtepi ne shitje Sauk
Shtepi me qera Zogu I Zi
Shtepi ne shitje Zogu I Zi
Shtepi me qera Oxhaku
Shtepi ne shitje Oxhaku
Shtepi me qera Rruga Bardhyl
Shtepi ne shitje Rruga Bardhyl
Shtepi me qera Rruga Dritan Hoxha
Shtepi ne shitje Rruga Dritan Hoxha
Shtepi me qera Rruga e Barrikadave
Shtepi ne shitje Rruga e Barrikadave
Shtepi me qera Tregu Elektrik
Shtepi ne shitje Tregu Elektrik
Shtepi me qera Bulevardi Zogu I
Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I
Shtepi me qera Liqeni i Tiranes
Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes
Shtepi me qera Brryli
Shtepi ne shitje Brryli
Shtepi me qera Lunder
Shtepi ne shitje Lunder
Shtepi me qera Shkolla e Kuqe
Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe
Shtepi me qera Ish Ekspozita
Shtepi ne shitje Ish Ekspozita
Shtepi me qera Jordan Misja
Shtepi ne shitje Jordan Misja
Shtepi me qera Rruga Mine Peza
Shtepi ne shitje Rruga Mine Peza
Shtepi me qera Mjull - Bathore
Shtepi ne shitje Mjull - Bathore
Shtepi me qera Autostrada Tirane - Durres
Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres
Shtepi me qera Medreseja
Shtepi ne shitje Medreseja
Shtepi me qera Ish Dogana
Shtepi ne shitje Ish Dogana
Shtepi me qera Kombinat
Shtepi ne shitje Kombinat
Shtepi me qera Paskuqan
Shtepi ne shitje Paskuqan
Shtepi me qera Sheshi Willson
Shtepi ne shitje Sheshi Willson
Shtepi me qera Shkolla e Baletit
Shtepi ne shitje Shkolla e Baletit
Shtepi me qera Stadiumi Dinamo
Shtepi ne shitje Stadiumi Dinamo
Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza)
Shtepi ne shitje Spitali QSUT (Nene Tereza)
Shtepi me qera Ish Parku Autobuzave
Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave
Shtepi me qera Sauk i Ri
Shtepi ne shitje Sauk i Ri
Shtepi me qera Shkolla e Bashkuar
Shtepi ne shitje Shkolla e Bashkuar
Shtepi me qera Shkoze
Shtepi ne shitje Shkoze
Shtepi me qera Babrru
Shtepi ne shitje Babrru
Shtepi me qera Sauk i Vjeter
Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter
Shtepi me qera Pallati me Shigjeta
Shtepi ne shitje Pallati me Shigjeta
Shtepi me qera Globe
Shtepi ne shitje Globe
Shtepi me qera Kashar
Shtepi ne shitje Kashar
Shtepi me qera Vore
Shtepi ne shitje Vore
Shtepi me qera Linze
Shtepi ne shitje Linze
Shtepi me qera Rruga Fortuzi
Shtepi ne shitje Rruga Fortuzi
Shtepi me qera Vilat Gjermane
Shtepi ne shitje Vilat Gjermane
Shtepi me qera Bulevardi Zhan Dark
Shtepi ne shitje Bulevardi Zhan Dark
Shtepi me qera Dajt
Shtepi ne shitje Dajt
Shtepi me qera Institut
Shtepi ne shitje Institut
Shtepi me qera Misto Mame
Shtepi ne shitje Misto Mame
Shtepi me qera Restorant Durresi
Shtepi ne shitje Restorant Durresi
Shitet shtepi
Univers city shtepi ne shitje
Vlora Marina
Kompleksi Delijorgji shtepi me qera
Square 21 shtepi me qera shitje
Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje
Shtepi ne shitje okazion
Kerkoj shtepi me qera
Turquoise Marina
Ringside Residence Paskuqan
Shtepi ne shitje skele vlore
Shtepi ne shitje lungomare Vlore
Shtepi me qera lungomare Vlore
Palm paradise Qerret
office-address