Njoftime Falas per shtepi me qera/ne shitje, apartamente, zyra, lokale.

Rezultate: 5023

SHITET VILE EKSKLUZIVE TE KOMPLEKSI "SIAR" , LIQENI FARKES, TIRANE

Kompleksi rezidencial "Siar" esht i pozicionur ne zonen e jug-lindore te qytetit te Tiranes. Kjo vendodhje ne nje nga zonat me elitare te qytetit, prane liqenit te Farkes, ofron kushtet ideale per nje jetese te shendetshme, mes ajrit te paster dhe gjelberimit. Kompleksi perbehet nga 33 vila dy kateshe dhe hapesirat rekreative, te dedikuara per nje standart me te lart jetese. Vilat jane projektuar ne menyre te tille, per tju pershtatur kerkesave te nje komuniteti te pergjedhur rezidentesh. Perparesite e Rezidences jane: 1. Arkitektura- Zgjidhje moderne te arkitektures dhe konstruksionit qe ofrojne komfort, siguri dhe jetegjatesi. 2. Privatesia-Hyrje individuale per cdo Ville per te ofrouar privatesi, qetesi dhe mjedis te shendetshem familjar. 3. Pejsazhi - Pamje relaksuese e ambjenteve te jashtme, fale shtrirjes se terrenit dhe afersise me Liqeni Farkes 4. Komuniteti – Komuniteti I perzgjedhur rezidentesh. 5. Natyra – Zona ofron nje oaz me gjelberim te perhershem, ajer te paster, pamje te mrekullueshme buze liqenit te Farkes 6. Facilitetet – Zone ne zhvillim. Afersi me shkolla, spitale, sherbime. Pike referimi per aktivitete te jashtme, sport, lundrim 7. Cilesi e larte ndertimi Vila individuale TIP E12 Kati Nentoke – 47.6m2 neto Kati Perdhe - 86.8m2 neto Kati I Pare - 88.2m2 neto Verande - 9.1m2 Parkim + Depo -55m2 Total siperfaqe ndertimi 286.7m2 neto dhe Parcele 206m2 Organizimi viles : Kati Perdhe : ambient ndenjie me dalje ne oborr , kuzhine , korridor shperndares , 1 tualet , 1 lavanteri . Kati 1: 3 dhoma gjumi , korridor shperndares , 2 tualete dhe 2 ballkone te bollshme. Kati -1 : Parkim per 2 automjete dhe depo -Mundesi pages me KESTE

436,537 €
24/07/2024
 • 287 m2
 • 3 Dhoma gjumi
 • 3 Tualete

Vile Per shitje » Farke, Tirane

Disponojmë Tipologji Apartamentesh me Çmim Kleringu për Shitje në Lion Park 2!

“Lion Park 2” është një nga projektet më të reja elitare me vendodhje strategjike në një nga akset kryesore të hyrjes në Tiranë, gjë që bën të mundur lidhjen direkt me qendrën e kryeqytetit dhe me zonat e qytetet jashtë saj. Disponojmë Apartamente 1+1 dhe 2+1 të pozicionuara në katin e 19-të, të cilat ofrojnë një larmi të gjerë sipërfaqesh dhe orientimesh që plotësojnë nevojat dhe preferencat tuaja. Çdo apartament është projektuar me kujdes për të siguruar një ambient të përshtatshëm për jetën tuaj të përditshme. Apartamentet në katin 19-të ofrojnë pamje të mrekullueshme të qytetit dhe të natyrës rrethuese, duke sjellë dritë natyrore të mjaftueshme dhe një atmosferë të qetë dhe të mrekullueshme. Planimetria e rregullt jep mundësi për zgjedhje, nga alternativat më kompakte të 1+1 për individët dhe çiftet, deri te apartamentet më të mëdha 2+1 për familjet që kërkojnë më shumë hapësirë. Lion Park 2 ofron më shumë se thjesht një shtëpi është një vendbanim modern, cilësi elitare ndërtimi me nje arkitekturë inovative luksoze në zemër të kryeqytetit. Për më shumë informacion rreth disponueshmërisë së apartamenteve dhe të gjitha avantazhet e "Lion Park 2" na kontaktoni!

0 €
24/07/2024
 • 77 m2
 • 1 Dhoma gjumi
 • 1 Tualet

Per shitje » Rruga Dritan Hoxha, Tirane

JEPET ME QIRA 8-KATE AMBIENTE BIZNESI, NE BLLOK

Japim me qira, njësi komerciale 8 kate biznesi, prane Juvenilja Castello. Ndodhet ne Bllok, i mirëinvestuar, me fasadë xhami, drite naturale dhe i përshtatshëm për aktivitete biznesi të ndryshme. Detaje të tjera rreth njesisë së biznesit: • Sipërfaqja Neto: 2500 m2 • Përbëhet nga 7 kate +1 nënkat • Me ashensor • Ambientet janë të ndaara • Me shkallë emergjence • Fasadë Xhami • Open space Ndërtesa është e pozicionuar në një nga zonat më të kërkuara të Tiranës, me akses në të gjitha drejtimet, është ideale për call center, klinikë dentare, qëndra estetike, zyra inxhinierike, arkitektë dhe shumë lloje të bizneseve të ngjashme. Për më shumë informacione ose për të planifikuar një vizite në pronë, na kontaktoni në +355692033500!

1 € / ne muaj
24/07/2024
 • 2500 m2
 • 8 Dhoma gjumi
 • 8 Tualete

Biznes Me qera » Bllok, Tirane

OFROHET PER SHITJE AMBJENT KOMERCIAL /BIZNESI TEK RRUGA BARRIKADAVE PRANE QENDRES

Shitet ambjent komercial i ndodhur prane RRuges se Barrikadave, ne vije te dyte , pozicionuar ne katin 0 te nje objekti te ri dhe te mireadministruar ne zone . Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 42m2 , dhe organizohet ne nje hapersire open space, 1 tualet si dhe nje hapesire per depo/magazinim. Ambjenti eshte i shtruar me pllake, hidrosanitare te vendosura, fasade xhami qe e pershkon te gjithe hapesiren duke i dhene me shume drite si dhe mundesi me te madhe reklamimi si dhe akses me 2 dyer . Qepenat jane elektrike . Ambjenti disponon ne shfrytezim edhe nje hapesire te jashtme verande . Ambjenti eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si : zyra (financiare-kontabilteti,arkitekture,turizem mjekesor, klinika te ndryshme dentare ose estetike, parukeri, noteri etj ) Zona eshte shume e frekuentuar dhe ka nje perqendrim te larte te popullsise per shkak te objekteve te shumta te banimit aty , si dhe gjithashu nje perqendrim te bizneseve te ndryshme per shkak te afersise me qendren, cmimeve te aresyeshme etj . Disponon certfikate pronesie Per me shume informacion na kontaktoni

189,000 €
24/07/2024
 • 42 m2
 • 1 Tualet

Dyqan Per shitje » Sheshi Skenderbej (Qender), Tirane

JEPET ME QERA AMBJENT KOMERCIAL /BIZNESI TEK RRUGA BARRIKADAVE PRANE QENDRES

Ofrohet me qera ambjent komercial i ndodhur prane RRuges se Barrikadave, ne vije te dyte , pozicionuar ne katin 0 te nje objekti te ri dhe te mireadministruar ne zone . Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 42m2 , dhe organizohet ne nje hapersire open space, 1 tualet si dhe nje hapesire per depo/magazinim. Ambjenti eshte i shtruar me pllake, hidrosanitare te vendosura, fasade xhami qe e pershkon te gjithe hapesiren duke i dhene me shume drite si dhe mundesi me te madhe reklamimi si dhe akses me 2 dyer . Qepenat jane elektrike . Ambjenti disponon ne shfrytezim edhe nje hapesire te jashtme verande . Mundesi per poste parkimi ne te njejten godine me cmim extra Ambjenti eshte shume i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi si : zyra (financiare-kontabilteti,arkitekture,turizem mjekesor, klinika te ndryshme dentare ose estetike, parukeri, noteri etj ) Zona eshte shume e frekua=entuar dhe ka nje perqendrim te larte te popullsise per shkak te objekteve te shumta te banimit aty , si dhe gjithashu nje perqendrim te bizneseve te ndryshme per shkak te afersise me qendren, cmimeve te aresyeshme etj . Per me shume informacion na kontaktoni

360 € / ne muaj
24/07/2024
 • 42 m2
 • 1 Tualet

Dyqan Me qera » Sheshi Skenderbej (Qender), Tirane

Shitet, Ambient per Klinike, Ish Ekspozita

Disponojme ambient per klinike me vendndodhje tek Ish Ekspozita. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqe : 152 m2 (neto) • Siperfaqe 165 m2 (bruto) • Kati 3 • Ndertim i ri dhe i mireadministruar • Ashensor Organizimi: • Ambienti ka 5 ambiente te shfrytezueshme te cila aktualisht organizohen: recepsion, ambient zyre dhe konsultash, ambient mjekimesh, ambient trajnimi dhe qendrimi, salla operatore • 2 Tualete • 2 Ballkone • Depo • Aneks Cilësime të tjera: • Ambienti shitet i mobiluar bashke me pajisjet e klinikes, te cilat jane nga markat me te mira • Totalisht i investuar • Ndricim LED • Sistem kondicionimi dhe aspirimi • Parket • Me pamje nga Bulevardi • Zone e aksesueshme dhe e preferua per zhvillim biznesi • Mundesi shume e mire investimi • Ambienti është i përshtatshëm për tipologji të ndryshme biznesi si: klinika dentare, estetike, dermatologjike, kirurgjikale , ortopodike, okulistike etj. • Eshte mundesia e ndryshimit te destinacionit te biznesit ne nje tipologji tjeter. • Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor Për ta vizituar na kontaktoni!

470,000 €
24/07/2024
 • 165 m2
 • 2 Tualete

Biznes Per shitje » Ish Ekspozita, Tirane

Me te kerkuarat

Shtepi me qera
Shtepi ne shitje
Toke ne shitje
Lokal me qera
Lokal ne shitje
Zyre me qera
Zyra ne shitje
Vila me qera
Vila ne shitje
Apartament ne shitje
Shtepi me qera 1+1
Shtepi me qera 2+1
Apartament me qera
Ambjent Biznesi Me Qera
Ambjent Biznesi Ne Shitje
Toke me qera
Apartament me qera
Shtepi me qera ne Tirane
Shtepi me qera Durres
Shtepi me qera 1+1 Tirane
Shtepi me qera 2+1 Tirane
Garsoniere me qera Tirane
Shtepi ne shitje Tirane
Apartamente ne shitje ne Tirane
Apartamente me qera ne Tirane
Shtepi ne shitje Durres
Shtepi me qera ne Durres 2 + 1
Shtepi me qera ne Durres 1 + 1
Garsoniere me qera Durres
Shtepi me qera ne Vlore 2 + 1
Shtepi me qera ne Vlore 1 + 1
Garsoniere me qera Vlore
Shtepi ne shitje ne Durres 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Durres 1 + 1
Garsoniere ne shitje Durres
Shtepi ne shitje ne Vlore 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Vlore 1 + 1
Garsoniere ne shitje Vlore
Shtepi ne shitje ne Tirane 2 + 1
Shtepi ne shitje ne Tirane 1 + 1
Shtepi ne shitje 2 + 1
Shtepi ne shitje 1 + 1
Apartament ne shitje ne Tirane
Shtepi me qera Vlore
Shtepi ne shitje Vlore
Shtepi me qera ne Astir
Shtepi ne shitje ne Astir
Shtepi ne shitje Shkoder
Shtepi ne shitje Lezhe
Shtepi ne shitje Kamez
Shtepi ne shitje Divjake
Shtepi ne shitje Vore
Shtepi ne shitje Elbasan
Shtepi ne shitje Kavaje
Shtepi ne shitje Lushnje
Shtepi ne shitje Fier
Shtepi ne shitje Berat
Shtepi ne shitje Pogradec
Shtepi ne shitje Korce
Shtepi ne shitje Sarande
Shtepi me qera ne Shkoder
Shtepi me qera ne Lezhe
Shtepi me qera ne Divjake
Shtepi me qera ne Kamez
Shtepi me qera ne Vore
Shtepi me qera ne Elbasan
Shtepi me qera ne Kavaje
Shtepi me qera ne Lushnje
Shtepi me qera ne Fier
Shtepi me qera ne Berat
Shtepi me qera ne Pogradec
Shtepi me qera ne Korce
Shtepi me qera ne Sarande
Shtepi me qera Unaza e Re
Shtepi ne shitje Unaza e Re
Shtepi me qera 21 Dhjetori
Shtepi ne shitje 21 Dhjetori
Shtepi me qera Rruga e Kavajes
Shtepi ne shitje Rruga e Kavajes
Shtepi me qera Fresku
Shtepi ne shitje Fresku
Shtepi me qera Don Bosko
Shtepi ne shitje Don Bosko
Shtepi me qera Komuna e Parisit
Shtepi ne shitje Komuna e Parisit
Shtepi me qera Liqeni i Thate
Shtepi ne shitje Liqeni i Thate
Shtepi me qera Stacioni I trenit
Shtepi ne shitje Stacioni I trenit
Shtepi me qera Kodra e Diellit
Shtepi ne shitje Kodra e Diellit
Shtepi me qera Ali Demi
Shtepi ne shitje Ali Demi
Shtepi me qera Ish Blloku
Shtepi ne shitje Ish Blloku
Shtepi me qera Farke
Shtepi ne shitje Farke
Shtepi me qera Ish Fusha e Aviacionit
Shtepi ne shitje Ish Fusha e Aviacionit
Shtepi me qera Laprake
Shtepi ne shitje Laprake
Shtepi me qera Kopshti Botanik Zoologjik
Shtepi ne shitje Kopshti Botanik Zoologjik
Shtepi me qera Myslym Shyri
Shtepi ne shitje Myslym Shyri
Shtepi me qera Rruga e Elbasanit
Shtepi ne shitje Rruga e Elbasanit
Shtepi me qera Sheshi Skenderbej (Qender)
Shtepi ne shitje Sheshi Skenderbej (Qender)
Shtepi me qera Yzberisht
Shtepi ne shitje Yzberisht
Shtepi me qera Rruga e Dibres
Shtepi ne shitje Rruga e Dibres
Shtepi me qera Pazari I ri
Shtepi ne shitje Pazari I ri
Shtepi me qera Qendra Tregtare QTU
Shtepi ne shitje Qendra Tregtare QTU
Shtepi me qera Qendra Tregtare TEG
Shtepi ne shitje Qendra Tregtare TEG
Shtepi me qera Rruga 5 Maji
Shtepi ne shitje Rruga 5 Maji
Shtepi me qera Xhamlliku
Shtepi ne shitje Xhamlliku
Shtepi me qera Bulevardi i Ri
Shtepi ne shitje Bulevardi i Ri
Shtepi me qera Rruga e Durresit
Shtepi ne shitje Rruga e Durresit
Shtepi me qera Selite
Shtepi ne shitje Selite
Shtepi me qera Selvia
Shtepi ne shitje Selvia
Shtepi me qera Vasil Shanto
Shtepi ne shitje Vasil Shanto
Shtepi me qera Casa Italia
Shtepi ne shitje Casa Italia
Shtepi me qera Porcelan
Shtepi ne shitje Porcelan
Shtepi me qera Kthesa e Kamzes
Shtepi ne shitje Kthesa e Kamzes
Shtepi me qera Kinostudio
Shtepi ne shitje Kinostudio
Shtepi me qera Rruga e Kosovareve
Shtepi ne shitje Rruga e Kosovareve
Shtepi me qera Sauk
Shtepi ne shitje Sauk
Shtepi me qera Zogu I Zi
Shtepi ne shitje Zogu I Zi
Shtepi me qera Oxhaku
Shtepi ne shitje Oxhaku
Shtepi me qera Rruga Bardhyl
Shtepi ne shitje Rruga Bardhyl
Shtepi me qera Rruga Dritan Hoxha
Shtepi ne shitje Rruga Dritan Hoxha
Shtepi me qera Rruga e Barrikadave
Shtepi ne shitje Rruga e Barrikadave
Shtepi me qera Tregu Elektrik
Shtepi ne shitje Tregu Elektrik
Shtepi me qera Bulevardi Zogu I
Shtepi ne shitje Bulevardi Zogu I
Shtepi me qera Liqeni i Tiranes
Shtepi ne shitje Liqeni i Tiranes
Shtepi me qera Brryli
Shtepi ne shitje Brryli
Shtepi me qera Lunder
Shtepi ne shitje Lunder
Shtepi me qera Shkolla e Kuqe
Shtepi ne shitje Shkolla e Kuqe
Shtepi me qera Ish Ekspozita
Shtepi ne shitje Ish Ekspozita
Shtepi me qera Jordan Misja
Shtepi ne shitje Jordan Misja
Shtepi me qera Rruga Mine Peza
Shtepi ne shitje Rruga Mine Peza
Shtepi me qera Mjull - Bathore
Shtepi ne shitje Mjull - Bathore
Shtepi me qera Autostrada Tirane - Durres
Shtepi ne shitje Autostrada Tirane - Durres
Shtepi me qera Medreseja
Shtepi ne shitje Medreseja
Shtepi me qera Ish Dogana
Shtepi ne shitje Ish Dogana
Shtepi me qera Kombinat
Shtepi ne shitje Kombinat
Shtepi me qera Paskuqan
Shtepi ne shitje Paskuqan
Shtepi me qera Sheshi Willson
Shtepi ne shitje Sheshi Willson
Shtepi me qera Shkolla e Baletit
Shtepi ne shitje Shkolla e Baletit
Shtepi me qera Stadiumi Dinamo
Shtepi ne shitje Stadiumi Dinamo
Shtepi me qera Spitali QSUT (Nene Tereza)
Shtepi ne shitje Spitali QSUT (Nene Tereza)
Shtepi me qera Ish Parku Autobuzave
Shtepi ne shitje Ish Parku Autobuzave
Shtepi me qera Sauk i Ri
Shtepi ne shitje Sauk i Ri
Shtepi me qera Shkolla e Bashkuar
Shtepi ne shitje Shkolla e Bashkuar
Shtepi me qera Shkoze
Shtepi ne shitje Shkoze
Shtepi me qera Babrru
Shtepi ne shitje Babrru
Shtepi me qera Sauk i Vjeter
Shtepi ne shitje Sauk i Vjeter
Shtepi me qera Pallati me Shigjeta
Shtepi ne shitje Pallati me Shigjeta
Shtepi me qera Globe
Shtepi ne shitje Globe
Shtepi me qera Kashar
Shtepi ne shitje Kashar
Shtepi me qera Vore
Shtepi ne shitje Vore
Shtepi me qera Linze
Shtepi ne shitje Linze
Shtepi me qera Rruga Fortuzi
Shtepi ne shitje Rruga Fortuzi
Shtepi me qera Vilat Gjermane
Shtepi ne shitje Vilat Gjermane
Shtepi me qera Bulevardi Zhan Dark
Shtepi ne shitje Bulevardi Zhan Dark
Shtepi me qera Dajt
Shtepi ne shitje Dajt
Shtepi me qera Institut
Shtepi ne shitje Institut
Shtepi me qera Misto Mame
Shtepi ne shitje Misto Mame
Shtepi me qera Restorant Durresi
Shtepi ne shitje Restorant Durresi
Shitet shtepi
Univers city shtepi ne shitje
Vlora Marina
Kompleksi Delijorgji shtepi me qera
Square 21 shtepi me qera shitje
Kompleksi Delijorgji shtepi ne shitje
Shtepi ne shitje okazion
Kerkoj shtepi me qera
Turquoise Marina
Ringside Residence Paskuqan
Shtepi ne shitje skele vlore
Shtepi ne shitje lungomare Vlore
Shtepi me qera lungomare Vlore
Palm paradise Qerret
office-address